CP: Drugi dekoder w prezencie

Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia Cyfrowy Polsat przygotował nowe, atrakcyjne promocje dla wszystkich widzów zainteresowanych odbiorem telewizji satelitarnej, a wraz z nimi wyjątkowe prezenty.

Zawierając umowę na pakiet Familijny i pakiet Super Film w ramach świątecznych promocji, klient otrzymuje w prezencie drugi dekoder w opcji użyczenia za 0 zł wraz z opłaconym pakietem Mini Max na 29 lub 13 miesięcy. Telewizję za pośrednictwem dodatkowego dekodera będzie można zatem oglądać bez opłat przez cały okres trwania umowy głównej. Jako prezent udostępniane są dekodery Mini produkcji Cyfrowego Polsatu.

Korzystając z promocyjnej oferty na pakiet Familijny i pakiet Super Film, abonent otrzyma także bezpłatny dostęp do pełnej oferty programowej przez pół roku. Dodatkowo, w dowolnym momencie trwania okresu promocyjnego może podjąć decyzję o zmianie pakietu na niższy o jeden lub dwa poziomy.

Przypominamy, że w ostatnich dniach do oferty platformy dołączył kanał Eurosport 2 HD, który można dokupić do pakietu Familijnego zarówno osobno, jak i w pakiecie kanałów HD. Wczoraj propozycje programowe pakietu Relax Mix wzbogacił dziecięcy kanał Nickelodeon.