Polsat z gwiazdami

Już na początku marca na antenie TV Polsat pojawi się nowy wielki show z udziałem gwiazd z najpopularniejszych polskich seriali - podał Super Express. Aktorzy będą występować na żywo i zaśpiewają polskie oraz zagraniczne przeboje.

Już na początku marca na antenie TV Polsat pojawi się nowy wielki show z udziałem gwiazd z najpopularniejszych polskich seriali – podał Super Express. Aktorzy będą występować na żywo i zaśpiewają polskie oraz zagraniczne przeboje.

Co ciekawe, będą występować nie pod swymi nazwiskami, ale jako bohaterowie seriali, w których grają. Program będzie polską wersją światowego hitu Soapstar Superstar. W sumie ma wystąpić 13 śpiewających aktorów. Według Super Expressu widzowie zobaczą i usłyszą:
– księdza Antoniego z Plebanii (Włodzimierz Matuszak)
– Weronikę Potoczny z Plebanii (Agnieszka Włodarczyk
– Grażynkę z Klanu (Małgorzata Ostrowska-Królikowska)
– Waldka Złotopolskiego (Andrzej Nejman)
– Halinkę Kiepską (Marzena Kipiel-Sztuka)
– Artura z Pierwszej miłości (Łukasz Płoszajski)
– Pati z Sąsiadów (Małgorzata Lewińska)
– Artura z M jak miłość (Robert Moskwa)

Prawdopodobny jest też udział: Doroty Lewkiewicz z Na dobre i na złe (Joanna Liszowska), Leszka Retmana z Samego życia (Bartłomiej Świderski), Tomka Gabryela ze Złotopolskich (Piotr Szwedes) oraz Ewy Nowickiej z M jak miłość (Dominika Figurska).

Występy aktorów będzie komentować profesjonalne jury. Na pewno zasiądzie w nim Elżbieta Zapendowska. Ale nie od jury będzie zależał los występujących. To widzowie będę decydować, kto przejdzie do następnego odcinka. Zwycięzca finałowego show podpisze kontrakt ze znaną firmą fonograficzną na nagranie płyty.

Źródło: Super Express, wirtualnemedia.pl