Superstacja już w Cyfrowym Polsacie

Nie 30.01.07, jak zapowiadaliśmy, ale 1.02.07, do oferty największej platformy satelitarnej w Polsce - Cyfrowego Polsatu został dołączony nowy kanał Superstacja. Dzięki podpisanej umowie Superstacja zyska ponad 3-milionową widownię.

Nie 30.01.07, jak zapowiadaliśmy, ale 1.02.07, do oferty największej platformy satelitarnej w Polsce – Cyfrowego Polsatu został dołączony nowy kanał Superstacja. Dzięki podpisanej umowie Superstacja zyska ponad 3-milionową widownię.

Program Superstacji będzie dostępny na pozycji 43 listy kanałów telewizyjnych Cyfrowego Polsatu, w ramach pakietu Familijnego. Dominik Libicki, Prezes Zarządu Cyfrowego Polsatu mówi: Cyfrowy Polsat stale wzbogaca ofertę programową platformy, czego dowodem jest wprowadzenie już dziesiątego nowego kanału w ciągu ostatnich kilku miesięcy. Superstacja, kanał reprezentujący inne spojrzenie na codzienne zdarzenia pozwoli wszystkim naszym abonentom wybrać rodzaj rozrywki i sposób przekazywania informacji, który najbardziej im odpowiada.

Superstacja to nowa stacja telewizyjna o charakterze informacyjno – rozrywkowym, która rozpoczęła emisję 1 października 2006 roku nadając codziennie 24 godziny na dobę. Jej wyróżnikiem jest nowy styl dziennikarstwa telewizyjnego, nowy sposób rozmowy z widzem. Mówi prostym językiem, zrozumiałym dla zwykłych ludzi. Superstacja nie jest i nie chce być obiektywna, nigdy nie będzie poprawna ani obojętna. Ryszard Krajewski, Prezes Superstacji Sp. z o.o. mówi: Wprowadzenie sygnału Superstacji do Pakietu Familijnego Cyfrowego Polsatu w sposób wyjątkowy poszerza krąg naszych odbiorców. Jestem przekonany, że abonenci platformy będą mieli dużo satysfakcji z możliwości oglądania naszego programu.

Kanał jednocześnie zaprzestaje dotychczasowej niekodowanej transmisji swojego kanału, za pośrednictwem satelity Astra 19.2°E.

Źródło: skysunsat.pl