Nowe kanały w Cyfrowym Polsacie?

Prawdopodobnie już w marcu Viasat World Ltd. wraz z polskim dystrybutorem, zielonogórską firmą Ostrowski wprowadzą do Polski nowy kanał filmowy - TV1000 Balkan. Stacja miałaby się znaleźć w ofercie Cyfrowego Polsatu.

Prawdopodobnie już w marcu Viasat World Ltd. wraz z polskim dystrybutorem, zielonogórską firmą Ostrowski wprowadzą do Polski nowy kanał filmowy – TV1000 Balkan. Stacja miałaby się znaleźć w ofercie Cyfrowego Polsatu.

Z nieoficjalnych informacji wynika, że wraz z Viasat Explorer i Viasat History, TV1000 najprawdopodobniej włączony zostanie do oferty Cyfrowego Polsatu, z którym – w chwili obecnej – prowadzone są negocjacje.

Jak już informowaliśmy, naszym głównym celem jest poszerzanie oferty Cyfrowego Polsatu o kolejne propozycje, m.in. nowy kanał filmowy i rozrywkowywyjaśnia Olga Zomer, rzecznik platformy. Jednak o detalach poinformujemy dopiero po sfinalizowaniu transakcjidodaje.

TV1000 należy do szwedzkiej spółki Modern Times Group. Stacja dołączyłaby do niewielkiej – jak na razie – oferty kanałów Premium Cyfrowego Polsatu. Jak podaje SatKurier, klienci tej platformy narzekali dotychczas na brak interesujących pozycji filmowych.

Źródło: satkurier, medialink.pl