Kasprzykowski zagra Klopsa

Bartek Kasprzykowski, 30-letni aktor, znany chociażby z serialu Magda M., zagra rolę Hansa Klopsa w nowym serialu komediowym Polsatu - Halo Hans!. Zdjęcia do 13-to odcinkowej serii ruszają już 12.02.07.

Bartek Kasprzykowski, 30-letni aktor, znany chociażby z serialu Magda M., zagra rolę Hansa Klopsa w nowym serialu komediowym Polsatu – Halo Hans!. Zdjęcia do 13-to odcinkowej serii ruszają już 12.02.07.

Serial wyreżyseruje Wojciech Adamczyk. W plebiscycie zorganizowanym przez wydawnictwo Bauer oraz producenta serialu Studio A, udział wzięli czytelnicy Tele Tygodnia. Ich faworytem okazał się Bartek Kasprzykowski, absolwent PWST we Wrocławiu, aktor Teatru im. Słowackiego w Krakowie, przez publiczność filmowo-telewizyjną kojarzony z takimi produkcjami, jak Syzyfowe prace, Nie ma zmiłuj, Karol – człowiek, który został Papieżem, a także Magda M.. Ostatnio przyszły odtwórca roli Hansa Klopsa otrzymał także angaż w filmie Janusza Kamińskiego, Hania.

Nowy serial opowiadać będzie o dziwnych i śmiesznych przygodach sowieckiego agenta J-24, kontynuatora dzieła znanego z popularnej Stawki większej niż życie agenta J-23, czyli Hansa Klossa, który został uwikłany w wiele ciekawych intryg: miłosnych, obyczajowych i politycznych. Jak na prawdziwego bohatera przystało nie szczędzi on wysiłków, by pomóc bojownikom podziemia, światowej koalicji antyfaszystowskiej, Rządowi RP na wychodźstwie oraz zwłaszcza – pięknym kobietom odwiedzającym Warszawę w tajnych misjach. W rolach głównych zobaczymy: Cezarego Żaka jako pułkownika Jabłuszenko, rezydenta sowieckiego wywiadu w Warszawie i oficera prowadzącego Hansa Klopssa, Piotra Pręgowskiego w roli majora SS, Tamarę Arciuch, jako Piękną Nieznajomą, w każdym odcinku wcielającą się w inną postać, a także Joannę Liszowską, Artura Barcisia, Grzegorza Wonsa, Dorotę Chotecką, Małgorzatę Sochę oraz Bogdana Kalusa.

Źródło: stopklatka.pl, wirtualnemedia.pl