Duże zainteresowanie Kochankami…

Pierwszy odcinek nowego serialu dokumentalnego Polsatu - Kochankowie z internetu, osiągnął w środę udziały w rynku w grupie 16-49 na poziomie prawie 23%, a w grupie 4+ - 19,4%. Program obejrzało prawie 1,6 mln widzów.

Pierwszy odcinek nowego serialu dokumentalnego Polsatu – Kochankowie z internetu, osiągnął w środę udziały w rynku w grupie 16-49 na poziomie prawie 23%, a w grupie 4+ – 19,4%. Program obejrzało prawie 1,6 mln widzów.

To znakomity wynik serialu dokumentalnego emitowanego o godzinie 23:00 w stacji komercyjnej. Pierwszy odcinek nowej serii dokumentalnej poprawił średnią stacji w tym paśmie o 5 pkt %. 24 stycznia br. Polsat zamknął wynikiem 21,5% udziałów, a prime time na poziomie 27,2% udziałów. Była to najlepsza środa od początku roku – komentuje Katarzyna Wyszomirska, rzecznik prasowy Telewizji Polsat.

Twórcami serialu Kochankowie z Internetu są dziennikarze Irena i Jerzy Morawscy, autorzy m.in. znanego i kontrowersyjnego serialu Ballada o lekkim zabarwieniu erotycznym. Za Serce z węgla otrzymali prestiżową nagrodę im. Dariusza Fikusa. Tematem cyklu jest miłość w sieci. Autorzy serialu przedstawią historię ludzi, którzy poszukują swojej drugiej połówki właśnie przez Internet. Cykl opowiada o autentycznych znajomościach zawartych za pośrednictwem sieci. Na oczach widza nowi znajomi spotykają się w realnym życiu. Brak czasu, samotność sprawiają, że coraz więcej ludzi szuka bratniej duszy właśnie ta drogą. Czasem pod wpływem internetowej znajomości życie bohatera nabiera sensu, czasem prowadzi jednak do rozczarowania. Kolejny odcinek w środę o 23.00.

Źródło:media2.pl, tvpolsat.info