Odmienieni Pasjonaci

Już od 24 stycznia w każdą środę o godz. 23:00 w TV Polsat program motoryzacyjny Pasjonaci - w formule late night show. Nowością magazynu jest nowe studio, które stanowi wnętrze luksusowej limuzyny.

Już od 24 stycznia w każdą środę o godz. 23:00 w TV Polsat program motoryzacyjny Pasjonaci – w formule late night show. Nowością magazynu jest nowe studio, które stanowi wnętrze luksusowej limuzyny.

Nowa będzie także godzina i dzień emisji: od 24 stycznia program będzie emitowany w środy po godz. 23:00. Niezmiennie program będą prowadzić wielcy pasjonaci motoryzacji – Włodzimierz Zientarski i Maciej Zientarski, czyli ojciec i syn. Każdy z nich prezentuje zupełnie inne podejście do tematu. Z jednej strony – wieloletnie doświadczenie i niekwestionowany autorytet eksperta motoryzacji, z drugiej – młodość i nowoczesne podejście do tej tematyki.

Gośćmi programu będą znane gwiazdy filmu, teatru i polityki, które zmierzą się z niezwykłymi i zaskakującymi zadaniami, specjalnie dla nich przygotowanymi. Atrakcją Pasjonatów będą również konkursy dla widzów z nagrodami. Testowane w programie auta będą poddawane niecodziennym próbom. Prowadzący program w sposób łatwy i przyjemny oprowadzą widzów po świecie motoryzacji, przybliżając i objaśniając zjawiska i technologie. W kolejnym odcinkach poruszanych będzie szereg interesujących, niekiedy kontrowersyjnych zagadnień. Pasjonaci zajmą się m.in. : problemem braku autostrad, absurdami w przepisach drogowych, bezpieczeństwem na polskich drogach, właściwym zabezpieczaniem dzieci podróżujących samochodami, oraz wieloma innymi interesującymi kwestiami.

Źródło: Centrum Prasowe Polsatu