Radiostacja oficjalnie

Radiostacja jest kolejną stacją radiową w ofercie programowej Cyfrowego Polsatu. Program Radiostacji jest dostępny na niekodowanym kanale 9 listy stacji radiowych - poinformował Cyfrowy Polsat w oficjalnym komunikacie.

Radiostacja jest kolejną stacją radiową w ofercie programowej Cyfrowego Polsatu. Program Radiostacji jest dostępny na niekodowanym kanale 9 listy stacji radiowych – poinformował Cyfrowy Polsat w oficjalnym komunikacie.

Cieszymy się, że możemy udostępnić naszym odbiorcom program Radiostacji, której do tej pory mogli słuchać jedynie mieszkańcy największych polskich miast. Dzięki nam młodzi ludzie w całej Polsce mają możliwość słuchania swoich ulubionych audycji w cyfrowej jakości – mówi prezes Cyfrowego Polsatu Dominik Libicki.

Radiostacja to ponadregionalna stacja radiowa wchodząca w skład Grupy Eurozet od 2000 roku. Radiostacja jest jedyną, prawdziwie młodzieżową, komercyjną, interaktywną stacją w Polsce, tworzoną dla młodych (także duchem) i …przez młodych. Radiostacja to unikalne, interaktywne programy, wyjątkowy energetyczne mix czarnej i tanecznej muzy, nowoczesne brzmienie i dobra energia 24 godziny na dobę.

Źródło: Cyfrowy Polsat, skysunsat.pl