Nowe ceny w Cyfrowym Polsacie

Cyfrowy Polsat rozesłał do swoich abonentów list z informacją o zakończeniu od 1 lutego 2007 promocji, w ramach której pakiet kanałów Cinemax wchodził w skład pakietu Relax Mix. Powstanie także nowy pakiet - Relax Mix Film.

Cyfrowy Polsat rozesłał do swoich abonentów list z informacją o zakończeniu od 1 lutego 2007 promocji, w ramach której pakiet kanałów Cinemax wchodził w skład pakietu Relax Mix. Powstanie także nowy pakiet – Relax Mix Film.

Przypomnijmy, że od lutego 2007 roku ceny trzech pakietów oferty Cyfrowego Polsatu ulegną zmianie (Pakiet Film będzie kosztował 15,8 zł, Pakiet Sport 13,9 zł a pakiet Cinemax 15 zł). Cyfrowy Polsat wprowadzi jednak nowy pakiet – Relax Mix Film, w którego skład wejdą wszystkie kanały platformy. Cyfrowy Polsat dla swoich abonentów przygotował promocję w postaci zniżki na ten pakiet.

W ramach promocji abonent za pakiet zamiast 54,8 zł zapłaci 29,9 zł. Dodatkowo zobowiązuje się on do opłacania Pakietu Familijnego. Do listu zostało dołączone specjalne porozumienie, które klienci – jeśli decydują się na promocję – podpisują na czas nieokreślony i w każdej chwili mogą rozwiązać z 3 miesięcznym wypowiedzeniem.

Źródło: media2.pl