Nowa telenowela w Polsacie

Jak już pisaliśmy, od stycznia w Polsacie obowiązywać będzie obowiązywać zimowa ramówka. Pojawi się nowa telenowela Sidła miłości, a fani Rodziny Zastępczej będą mieli okazję zobaczyć pierwszą serie serialu z 1999 roku. .

Jak już pisaliśmy, od stycznia w Polsacie obowiązywać będzie obowiązywać zimowa ramówka. Pojawi się nowa telenowela Sidła miłości, a fani Rodziny Zastępczej będą mieli okazję zobaczyć pierwszą serie serialu z 1999 roku. .

Szczegóły ramówki:

Juanita La Soltera – Sidła miłości – telenowela, poniedziałek – piątek 12:00

Juanita marzy o mężczyźnie doskonałym. Ma odziedziczyć fortunę pod warunkiem, że wyjdzie za mąż. Tommy jest przystojnym młodym mężczyzną, bez grosza przy duszy, ale za to doskonałym uwodzicielem, który szybko uświadamia sobie, że wszystkie jego życiowe problemy rozwiąże Juanita. Tommy jest tak pewny siebie, że już planuje ich ślub. Ale ona wciąż mu się wymyka, a co jeszcze bardziej go deprymuje. Przed nimi wiele romantycznych perypetii, zanim zdołają się naprawdę poznać i będą umieli sobie zaufać. Ich przyjaciele i rodzina nie ułatwią im tego.

Beauty and Greek – Piękna i geniusz – reality show, USA 2005, wtorek 20:00

W programie spotkało się siedem atrakcyjnych kobiet, niezbyt mądrych, z siedmioma wybitnie inteligentnymi młodymi mężczyznami, którzy jednak nie radzą sobie dobrze w damskim towarzystwie. Zamieszkują razem w rezydencji i dobierają się w pary, by wspólnie przygotowywać się do kolejnych zadań. Stawką jest 250 tysięcy dolarów dla tych uczestników, którzy udowodnią, że potrafią najlepiej ze sobą współpracować. W pierwszym odcinku panowie ćwiczą z partnerkami znajomość trudnych słów, a one uczą ich tańczyć.

Chirurdzy – Czwartek 20:30

Opowieść o życiu prywatnym i zawodowym piątki stażystów oddziału chirurgii, w jednym ze szpitali w Seattle. Główną bohaterką jest Meredith Grey, która już pierwszego dnia stażu popada w tarapaty. Jej przygodny kochanek okazuje się być jej opiekunem na oddziale, musi również stawić czoła grupie ambitnych koleżanek i kolegów. Prawdziwym wyzwaniem okażą się jednak pacjenci. Już pierwszego dnia Meredith staje przed wyzwaniem. Do szpitala przywieziono umierającą piętnastoletnią dziewczynę, cierpiącą na niewyjaśnione napady epileptyczne.

Rodzina Zastępcza – seria I, poniedziałek – piątek 15.10

Źródło: Telemagazyn.pl, Polsat