Porczyk najlepsza w cyrku

Kamila Porczyk wygrała program Gwiezdny cyrk. W nagrodę otrzymała Złotą Gwiazdę Cyrkową i tytuł Najlepszego Artysty Cyrkowego. Spotka sie także z księciem Monako i odwiedzi Festiwal Cyrkowy w Monte Carlo. Drugie miejsce zajęła Anna Powierza, a trzeci był Marek Siudym.

W ostatnim odcinku Kamila Porczyk wykonała tresurę koni i zaprezentowała akrobacje na linie. Porczyk to trzykrotna mistrzyni świata w fitnessie. Przypomnijmy, że w Gwiezdnym cyrku wzięło udział dziewięć osób. Z programu głosami widzów odpadali kolejno: Marysia Góralczyk, Grażyna Wolszczak, Mariusz Zalejski, Władysław Grzywna, Szymon Wydra oraz Piotr Pręgowski. Gwiazdy wcielały się w role clownów, akrobatów, iluzjonistów oraz treserów zwierząt.

Zawodników oceniali: Maryla Rodowicz, Przemysław Saleta, Piotr Bałtroczyk oraz Ewa Zalewska. Show prowadził Zygmunt Chajzer w towarzystwie Agnieszki Popielewicz. Producentem widowiska był Endemol Polska, a przy realizacji pomagał Cyrk Zalewski. Program to polska wersja formatu Circus of the Celebrities. Dodajmy, że w kolejnych tygodniach w paśmie zajmowanym dotychczas przez Gwiezdny cyrk (czwartki o 21:00) emitowane będą filmy fabularne.


Zygmunt Chazjer