Nowa promocja w Netii. Trzy usługi za 60 zł miesięcznie

MN, foto: Netia 26/06/2019
Nowa promocja w Netii. Trzy usługi za 60 zł miesięcznie
 Netia wprowadziła do sprzedaży nowy zestaw trzech usług: światłowodowy internet do 150 Mb/s, usługa TV z 93 kanałami oraz usługa mobilna z nawet 5 GB danych, za 60 zł miesięcznie.

Najnowszy trójpak od Netii składa się z: światłowodowego internetu do 150 Mb/s, usługi TV z 93 kanałami (pakiety: Na Start, Rozrywka, TVN) oraz usługi mobilnej z nawet 5 GB pakietem danych.

Usługa mobilna (SIM Only), która wchodzi w skład trójpaku, dostępna jest w dwóch wariantach do wyboru: nielimitowane SMS-y i MMS-y oraz 2 GB danych lub taryfa elastyczna z pakietem 5 GB danych.

Bazowy zestaw 3 usług (internet, TV, mobile) można rozbudować zarówno o szybszy dostęp do internetu (opcja do 500 Mb/s za dodatkowe 20 zł lub do 1 Gb/s za dodatkowe 40 zł), jak i kolejne pakiety TV i treści premium (m.in. Polsat Sport Premium, Canal+, HBO) oraz rodzinne taryfy mobilne (druga karta za 15 zł, dwie dodatkowe karty za 25 zł miesięcznie).
 

Komentarze

  • Netsat
    #1 Netsat dnia 27-06-2019 20:51
    Mnie najbardziej denerwuje że mam światłowód od Netii a jakość telewizji jest gorsza od telewizji satelitarnej od CP a także naziemnej DVB-T . Najbardziej widać to na meczach piłkarskich gdy boisko pływa w pikselach w Netii a w SAT i DVB-T nie .
  • Netsat
    #2 Netsat dnia 28-06-2019 11:47
    Cyfrowy Polsat powinien podjąć decyzję w sprawie Netii albo modernizacja i rozwój telewizji w Netii albo likwidacja . A stworzyć porządną telewizję IPTV nie to co jest teraz ( pseudo IPTV Cyfrowy Polsat ) tylko telewizję która zastąpi w przyszłości CP satelitarną z HEVC i UHD 4K bez opóźnienia sygnału z wysokim bitratem i z jak najmniejszą kompresją ( najlepiej bez ) sygnału oraz wieloma usługami VOD .

Dodaj komentarz

Twój komentarz pojawi się na stronie, po sprawdzeniu go przez moderatorów.