„Zameldowani” od lipca w ATM Rozrywka

MN 13/06/2019
„Zameldowani” od lipca w ATM Rozrywka
 4 lipca na antenie ATM Rozrywka zadebiutuje serial komediowy „Zameldowani”.

Produkcja opowiada o piątce obcych sobie młodych ludzi, którzy otrzymują w spadku po swojej opiekunce atrakcyjne mieszkanie w centrum miasta. Nikt nie wie jednak o innych podopiecznych, którzy na równych warunkach otrzymali spadek. Ostatecznie wszyscy zamieszkują razem.

W sitcomie „Zameldowani” wystąpią między innymi: Robert Buczyński, Maciej Gisman, Beata Lech-Kubańska, Zofia Schwinke, Wojciech Ziemiański, Wojciech Dąbrowski, Tomasz Kutera i Joanna Orleańska. Reżyserem serialu jest Piotr Matwiejczyk, natomiast producentem Tomasz Nykiel i firma KTO Movie. Ta firma realizuje też inne projekty dla ATM Rozrywka. Są to: „Polskie dziary”, „Piękno!”, „Zawodowiec-Amator” i „Urlop Polaka”.

Pierwszy sezon składa się z trzynastu odcinków. Premierowy epizod zostanie pokazany w czwartek, 4 lipca o 21:00 w ATM Rozrywka. Kolejny odcinek będzie można zobaczyć dzień później o tej samej porze.


Komentarze

  • Nick
    #1 Nick dnia 21-06-2019 21:50
    Obawiam się, że ten serial się nie przebije. ATM Rozrywka nie jest taką stacją, która kojarzy się z nowościami, lecz i tak patrząc... mają swojego więcej niż taki Puls. Jeżeli serial się spodoba, to można byłoby dać powtórki na jakiejś 1tv4: czy Super Polsacie puścić.

Dodaj komentarz

Twój komentarz pojawi się na stronie, po sprawdzeniu go przez moderatorów.