Polsat Games pokaże anime „Inazuma Eleven Go”

MN 30/05/2019
Polsat Games pokaże anime „Inazuma Eleven Go”
 3 czerwca na antenie Polsat Games zadebiutuje serial anime „Inazuma Eleven Go”.

„Inazuma Eleven Go” to kontynuacja serialu „Inazuma Eleven”. Akcja anime dzieje się 10 lat po wydarzeniach z pierwotnej odsłony serialu. Nowym głównym bohaterem jest Matsukaze Tenma. Piłka nożna w Japonii jest teraz kontrolowana przez organizację Piąty Sektor. Decyduje ona z wyprzedzeniem o wynikach meczów. Matsukaze Tenma, wraz z członkami zespołu, dążą do uwolnienia piłki nożnej, aby każdy mógł w nią w końcu swobodnie grać.

Serial „Inazuma Eleven Go” będzie emitowany od poniedziałku do piątku o 15:00.
         

Komentarze

  • 7112
    #1 NowakP dnia 31-05-2019 19:12
    A wiadomo czy będzie lektor czy dubbing?
  • Raimon
    #2 Raimon dnia 01-06-2019 16:34
    Z dubbingiem czy lektorem? Jeśli dubbing, to mam nadzieję, że główni bohaterowie nie będą mieli innych głosów niż z wersji od Cartoon Network
    A jeśli lektor to nawet nie będę tego oglądać xD
  • nathaniel04
    #3 nathaniel04 dnia 02-06-2019 20:37
    Nie sądzę, żeby szarpnęli się na dubbing. Będzie lektorska taniocha jak zwykle, a potem zdziwienie że nikt nie ogląda, też jak zwykle.
  • nathaniel04
    #4 nathaniel04 dnia 03-06-2019 15:36
    No i wszystko jasne. Szkoda, że marnują licencję, którą TVP ABC mogłaby o wiele lepiej spożytkować.
  • waciej
    #5 waciej dnia 09-06-2019 18:40
    hej czy ktoś wie czy może inazuma wróci na tvp ABC?
  • JohnFantasy
    #6 JohnFantasy dnia 09-06-2019 19:34
    Szkoda, że poszli po taniości i emitują z lektorem.
    Coś mi się wydaje, że nieduża ilość osób to obejrzy.
  • ODZ
    #7 ODZ dnia 09-06-2019 20:47
    Lepszy lektor niż denny polski dubbing...
  • Kasia
    #8 Kasia dnia 09-06-2019 20:54
    A czy można gdzieś obejrzeć odcinki które zostały już wyemitowane od początku
  • ERmc
    #9 ERmc dnia 09-06-2019 21:42
    Czy możecie założyć kanał na YouTube żeby było, można obejrzeć odcinki w każdej porze dnia i nocy np. Ja dowiedziałam się o emitowaniu tych odcinków dopiero dzisiaj około godziny 21.30
    Mam nadzieję że moja prośba nie zostanie zlekceważona bo jestem fanką tego serialu, i, chce poznać dalsze losy szkoły Raymonda
  • Axel Blazs
    #10 Axel Blazs dnia 21-06-2019 10:08
    Można to gdzieś na internecie obejrzeć po polsku?