Taki był wieczór wyborczy „Polska wybiera. Eurowybory 2019” w Polsat News

MN 27/05/2019
Taki był wieczór wyborczy „Polska wybiera. Eurowybory 2019” w Polsat News
 W Polsat News zakończył się wieczór wyborczy „Polska wybiera. Eurowybory 2019”. Program relacjonowaliśmy na bieżąco na Twitterze. Na portalu prezentujemy podsumowanie wieczoru.

W Polsat News program „Polska wybiera” wystartował o godz. 19:54, tuż po „Państwie w państwie”. Widzów powitali Dorota Gawryluk i Bogdan Rymanowski.Piotr Witwicki na bieżąco prezentował wpisy z mediów społecznościowych i informacje z portalu polsatnews.pl.
Reporterzy Polsat News byli obecni we wszystkich najważniejszych europejskich stolicach. Na temat głosowania w Europie wypowiadał się również Jan Mikruta z programu „Dzień na świecie”.
Marek Piotr Wójcicki rozmawiał z przedstawicielem firmy Ipsos o szczegółach badania exit poll.
Na antenie Polsatu od 20:58 można było oglądać krótkie łączenie z wieczorem wyborczym, w trakcie którego ogłoszono sondażowe wyniki. W Polsat News relacjonowano też najważniejsze wystąpienia polityków.
Następnie gośćmi Bogdana Rymanowskiego w studiu Polsat News byli politycy.
Dane sondażowe przedstawiał Michał Stela. Do prezentacji zostały wykorzystane narzędzia technologii telewizyjnej do tzw. storytelling-u czyli: grafiki AR, a także Virtual Window.Dorota Gawryluk zaprosiła do studia kobiety, który są aktywnymi politykami.
Gośćmi Bogdana Rymanowskiego byli też politolodzy i socjolodzy.
Gośćmi Doroty Gawryluk byli również publicyści.
Przed północą prowadzący pożegnali się z widzami. O 24:00 rozpoczęło się powyborcze wydanie „Obrazu dnia”, które prowadził Marek Piotr Wójcicki.


Komentarze

Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Twój komentarz pojawi się na stronie, po sprawdzeniu go przez moderatorów.