Joanna Mazur i Jan Kliment wygrali „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami”

MN 18/05/2019
Joanna Mazur i Jan Kliment wygrali „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami”
 Joanna Mazur i Jan Kliment wygrali dziewiątą edycję show „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami”. W nagrodę otrzymali pieniądze – 100 tys. zł dla gwiazdy oraz 50 tys. zł dla tancerza.

Rywalizujący w ostatnim odcinku Joanna Mazur i Jan Kliment oraz Gimper i Natalia Głębocka przez kilkanaście tygodni pracowali na to, aby znaleźć się w wielkim finale show. W finałowym odcinku każda z par mogła zaprezentować się przed jury i publicznością trzykrotnie.Joanna Mazur to niewidoma biegaczka. W 2017 roku zdobyła złoty medal na Mistrzostwach Świata w Londynie na dystansie 1500 metrów, srebrny na 800 metrów i brązowy na 400 metrów. W 2016 roku była najlepsza na Mistrzostwach Europy na dystansie 200 metrów, a na 100 metrów zdobyła srebro. Przewodnikiem Joanny Mazur jest Michał Stawicki.

Dziesiątą edycję „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami” Polsat pokaże jesienią 2019 roku. Oznacza to, że program ponownie będzie nadawany dwa razy w roku.


Komentarze

  • AW
    #1 AW dnia 19-05-2019 16:17
    TzG lepiej jest anulować, gdyż nie ma już za szerokiego wyboru sprawdzonych przez widzów od lat gwiazd. Według Niny, która powinna JUŻ przejść na emeryturę, siły trzymają tylko gwiazdy Internetu, z czym się nie zgadzam

Dodaj komentarz

Twój komentarz pojawi się na stronie, po sprawdzeniu go przez moderatorów.