Jak oceniana jest oferta telewizji kablowej IPTV Cyfrowego Polsatu? – wyniki ankiety

KO 23/04/2019
Jak oceniana jest oferta telewizji kablowej IPTV Cyfrowego Polsatu? – wyniki ankiety
 Podczas minionej ankiety czytelnicy serwisu tvpolsat.info odpowiadali na pytanie: Jak oceniasz ofertę telewizji kablowej IPTV Cyfrowego Polsatu? Jak wynika z przeprowadzonej sondy, większość ankietowanych dobrze ocenia nową ofertę platformy pod względem telewizji kablowej.

Odpowiedź Dobrze zaznaczyło 53% (głosów: 139) osób biorących udział w ankiecie, opcję Źle wybrało 27% (głosów: 71) czytelników, natomiast 20% (głosów: 54) ankietowanych nie ma zdania w tym temacie. Łącznie oddano 264 głosy.

Sonda została przeprowadzona w dniach od 6 do 23 kwietnia br.

Dziękujemy za udział w ankiecie i zapraszamy do następnej, którą znaleźć można nad panelem Wywiady.
         

Komentarze

  • Netsat
    #1 Netsat dnia 23-04-2019 13:47
    Oferta CP IPTV to słaba usługa z brakiem wielu kanałów ( Stars TV , Puls TV , Trwam TV , Eleven 4 , NASA TV , 3 Sat , Canal+... itd. oraz kanałów UHD 4K ) . Słabej jakości obraz z dużą kompresją i niskim bitreatem oraz opóźnieniem sygnału TV względem NTC i SAT ( masakra przy oglądaniu meczów piłkarskich na tv 50-60 cali ) . Dostępność ograniczona do sieci Netii ( Puls ) i ( Orange) . I oprócz opłaty za pakiet TV to jeszcze opłata za internet żeby oglądać telewizję . Brak możliwości nagrywania PVR i instalowania aplikacji w dekoderze jak np. Netflix , YouTube . Dla kogo ta oferta ?
  • 387
    #2 nieustraszony dnia 23-04-2019 16:49
    To chyba pomyliłeś usługi icon_smile bo u mnie działa bardzo dobrze. Canal + raczej nigdy nie U świadczymy w CP. Stras tv itd co wymieniłeś to kanały zbędne icon_smile
  • Netsat
    #3 Netsat dnia 23-04-2019 18:32
    Brak słów i mojego czasu na tłumaczenie ...
  • 3537
    #4 Liverpool802 dnia 23-04-2019 19:18
    A po co komu TV Trwam w CP przecież za darmo śmiga w NTC
  • 387
    #5 nieustraszony dnia 24-04-2019 10:53
    No bo nie masz co powiedzieć icon_smile . Kanały które wymieniłeś to tzw. Kanały smieciowe. Prócz canal+ czy eleven.
  • bredny
    #6 bredny dnia 24-04-2019 14:42
    Nie oceniam sprzętu, bo go nie miałem i nie wiem jak działa. Ale pakietyzacja programów (identyczna jak w telewizji satelitarnej) jest okropna. To swoisty strzał w kolano. Skoro chcą powalczyć o widza mobilnego to niech dadzą wybór kanałów w paczkach np sam Eleven Sports/HBO lub pakiety stand alone np. PRZYRODNICZE/ DOKUMENTALNE/ BBC/ DZIECI/ czy /SPORT.
    Czasy misz maszu powinny się skończyć.
  • Zenon
    #7 Zenon dnia 24-04-2019 17:03
    Dostęp do Internetu raczej nie jest rzeczą, którą kupowałoby się tylko po to by korzystać z IPTV. A o ile widzę skoro osoby narzekające piszą tutaj mają do Internetu dostęp. Więc pytanie brzmi - czy na pewno osoba korzysta z tej oferty, czy po prostu narzeka by narzekać.
  • Netsat
    #8 Netsat dnia 25-04-2019 01:22
    A Ty w Ipli na swoim LG ?
  • 387
    #9 nieustraszony dnia 25-04-2019 08:04
    Duża część narzeka bo narzeka bo taką Polacy mają naturę jak widać po koledze z pierwszego komentarza.
  • Netsat
    #10 Netsat dnia 25-04-2019 11:04
    Bo jakbyś miał CP IPTV to byś wiedział o niskiej jakości obrazu HD ( niski bitreat ) szczególnie na meczach piłkarskich i byś sam narzekał że masz fatalny obraz z latającymi pikselami na murawie boiska na swoim LG . A kanały które wymieniłem były tylko przykładem ich braku w CP IPTV a są np. dostępne z satelity i wielu kablówek .Sam mam Netię TV na światłowodzie i po testach usługi CP IPTV na sieci Netii zrezygnowałem z niej . I to tylko tyle o narzekaniu kolego .