„Debata Grzegorza Łaguny” częściej w Superstacji. Emisja w soboty i niedziele

Od najbliższego weekendu „Debata Grzegorza Łaguny” będzie emitowana w Superstacji dwa razy w tygodniu – wynika z informacji portalu tvpolsat.info.

Dotychczas program nadawano premierowo w niedziele o 12:45 z powtórką o 18:45. Od tego weekendu nowe wydania „Debaty Grzegorza Łaguny” będą pokazywane dwa razy w tygodniu – w soboty i niedziele o 19:40. Z naszych informacji wynika, że powodem zwiększenia liczby wydań programu są bardzo dobre wyniki oglądalności dotychczas pokazanych odcinków.

Wśród gości „Debaty Grzegorza Łaguny” są politycy, publicyści i eksperci. Pierwszy odcinek programu został wyemitowany 6 października 2018 roku.

Grzegorz Łaguna to dziennikarz i prezenter telewizyjny. Na antenie Superstacji prowadzi „Informacje Dnia”, „Finał Dnia” i „Debatę Grzegorza Łaguny”. Wcześniej był także gospodarzem „Rozmowy Dnia”, „Bez Ograniczeń” i „Raportu”. Prowadził wieczory wyborcze w Superstacji – podczas referendum ogólnokrajowego i wyborów parlamentarnych w 2015 roku. Jest stałym współpracownikiem Wirtualnej Polski i komentatorem Polskiego Radia 24.