fot.: Polsat Play

Kontynuacje znanych formatów wiosną w Polsat Play

Wiosną Polsat Play pokaże kontynuacje znanych formatów. Widzowie mogą liczyć m.in. na nowe odcinki „Chłopaków do wzięcia”, „Kloszard Story” i „Górali”.

W nowej serii „Chłopaków do wzięcia” pojawi się kilku nowych bohaterów. Będą wśród nich Mirek, Łukasz z Włodawy oraz Snajper. Wszyscy mimo kłopotów życiowych w przeszłości nadal są bardzo zainteresowani poznaniem kobiet na resztę życia. Serial będzie można oglądać w stałym paśmie, czyli w niedziele o 21:30.

W nowych odcinkach „Drwali i innych opowieści Bieszczadu” Hosa będą odwiedzać wycieczki fanów. Mariola po wahaniach czy wyjechać z Bieszczad, nabierze przekonania, że jest to jednak jej miejsce na ziemi. Bross wykaże się nie lada pomysłowością: na każdą porę roku zbuduje dla siebie inny pojazd. Serial będzie emitowany bez zmian w niedziele o 22:00.

W drugiej serii „Kloszard Story” dowiemy się, że znany już z poprzedniej serii Janusz, nocujący w kanałach na Żeraniu, odszedł na zawsze. Pani Elżbieta po okresie zimowej depresji wróci do kolegów. Poznamy kilku nowych bohaterów i zobaczymy jak będzie przebiegała budowa statku. Serial będzie można śledzić niezmiennie w piątki o 22:00.

W najnowszej serii „Poszukiwaczy historii” w zasięgu wykrywaczy metali archeologa Olafa Popkiewicza oraz Sebastiana Witkowskiego znajdą się kolejne tajemnice. W tym sezonie poszukiwacze przeprowadzą widzów poprzez pola bitewne drugiej wojny światowej. Cykl nadal będzie można oglądać we wtorki o 22:00.

W wiosennej serii „Górali” pojawią się nowi bohaterowie. Janina to pierwszy żeński baca, matka czwórki dzieci, w tym dwóch niesfornych synów Jędrka i Staszka. Pokaże tajniki prowadzenia podhalańskiego pensjonatu, którym zajmuje się zimą. Z kolei Kasia i Grzegorz zabiorą widzów w świat psich zaprzęgów. Poznamy również ostatniego kuśnierza na Podhalu Stanisława Gąsienice-Wawrytko, który uszył serdak dla samego Jana Pawła II. Serial będzie niezmiennie emitowany w czwartki o 22:00.

Stacja pokaże też nowe odcinki: „Łowcy pedofilów” (niedziele 22:30), „Kołowrotka” (niedziele 09:00), „Więzienia” (środy 22.00) i „Polaków za granicą” (soboty 22:00).