Czy Superstacja powinna zostać drugim kanałem informacyjnym Polsatu w zamian za Polsat News 2? – wyniki ankiety

KO 10/03/2019
Czy Superstacja powinna zostać drugim kanałem informacyjnym Polsatu w zamian za Polsat News 2? – wyniki ankiety
 Podczas minionej ankiety czytelnicy serwisu tvpolsat.info odpowiadali na pytanie: Czy Superstacja powinna zostać drugim kanałem informacyjnym Polsatu w zamian za Polsat News 2? Jak wynika z przeprowadzonej sondy, zdecydowana większość ankietowanych uważa, że Superstacja powinna być kolejną informacyjną stacją Polsatu, jednocześnie stwierdzając, że rozwój kanału jest konieczny.

Odpowiedź Tak, rozwój Superstacji jest konieczny zaznaczyło aż 77% (głosów: 304) osób biorących udział w ankiecie, opcję Nie, niech zostanie tak jak obecnie wybrało zaledwie 14% (głosów: 57) czytelników, natomiast 9% (głosów: 35) ankietowanych nie ma zdania w tym temacie. Łącznie oddano 396 głosów.

Sonda została przeprowadzona w dniach od 25 lutego do 10 marca br.

Dziękujemy za udział w ankiecie i zapraszamy do następnej, którą znaleźć można nad panelem Wywiady.
 

Komentarze

  • Michał
    #1 Michał dnia 13-03-2019 22:12
    Kiedyś TV Biznes umiał się utrzymać na rynku. Miał również programy tzw. śmieciowe (wróżki, telegry, telezakupy), ale w zamian za to był niekodowany. I to był jego duży atut. (...)
  • Michał
    #2 Michał dnia 13-03-2019 22:18
    (...) A co teraz nadaje Polsat News 2? Stacja wiąże koniec z końcem. Powtórka za powtórką. Polsat ma wiele kanałów powtórkowych, które mimo tego przynoszą zyski, jednak PN2 do nich się nie zalicza. Dlatego warto zainwestować w Supestację.

Dodaj komentarz

Twój komentarz pojawi się na stronie, po sprawdzeniu go przez moderatorów.