Terentiew i Młynarska przechodzą do Polsatu

Telewizja Polsat potwierdziła w krótkim komunikacie informację, że była szefowa publicznej Dwójki obejmie funkcję doradcy Zygmunta Solorza i zarządu do spraw produkcji polskiej. Tym samym jej program Bezludna wyspa znika z anteny TVP2. Ekipę Polsatu zasili także inna gwiazda TVP2 - Agata Młynarska.

Telewizja Polsat potwierdziła w krótkim komunikacie informację, że była szefowa publicznej Dwójki obejmie funkcję doradcy Zygmunta Solorza i zarządu do spraw produkcji polskiej. Tym samym jej program Bezludna wyspa znika z anteny TVP2. Ekipę Polsatu zasili także inna gwiazda TVP2 – Agata Młynarska.

Do niedawna mówiono, że Terentiew powróci do Dwójki, gdzie będzie nadal prowadzić swój talk-show (24.09 pokazano nawet jego nowy odcinek). Przypomnijmy, że Terentiew dobrowolnie zrezygnowała ze stanowiska dyrektora TVP2, gdy prezesem TVP został Bronisław Wildstein. Natomiast Agata Młynarska powiedziała w wywiadzie dla Super Expressu, że jej przejście do TV Polsat, nie ma związku z zatrudnieniem tam Niny Terentiew.