Nikola Zbyszewska nową prezenterką pogody w Superstacji

MN 06/03/2019
Nikola Zbyszewska nową prezenterką pogody w Superstacji
 Nikola Zbyszewska rozpoczęła pracę w redakcji pogody Superstacji. Prezenterka przedstawia prognozy, które są emitowane po „Informacjach dnia” oraz „Finale dnia” – dowiedział się portal tvpolsat.info.

Nikola Zbyszewska prowadziła już prognozy pogody w Telewizji WP oraz wp.pl. Była też związana z portalem WP SportoweFakty, w którym była gospodynią „Żużlowej prognozy pogody” oraz przeprowadzała wywiady ze sportowcami. Na portalu wp.pl prowadziła również program „Dzieje się w sporcie”. Była też m.in. Media & PR Managerem w KSW Cross Fight Gym oraz Communications Managerem w firmie ARIA.

Z naszych informacji wynika, że Nikola Zbyszewska w roli prezenterki pogody zastąpiła Sandrę Ryncarz, która rozstała się z Superstacją.

W ostatnim czasie do redakcji Superstacji dołączyli: Radosław Masłowski, Adam Feder, Beata Tadla, Jacek Gasiński, Marek Czyż oraz Jarosław Kulczycki.
 

Komentarze

 • Slawek
  #1 Slawek dnia 04-04-2019 23:23
  Bardzo ładna pogodynka do tego bardzo profesjonalnie prowadzi prognoza pogody super bardzo dobry wybór
 • Pola
  #2 Pola dnia 26-04-2019 14:07
  Zgadzam się z komentarzem powyżej profesjonalizm profesjonalizm i jeszcze raz profesjonalizm do tego bardzo miły głos i piękna prezencja
 • Walery
  #3 Walery dnia 07-06-2019 22:53
  Piękne dziewczyny mogą pozazdrościć inne stację Cóż za profesjonalizm w każdym calu

Dodaj komentarz

Twój komentarz pojawi się na stronie, po sprawdzeniu go przez moderatorów.