Rosyjski serial paradokumentalny „Znaki losu” w Nowa TV

MN 28/02/2019
Rosyjski serial paradokumentalny „Znaki losu” w Nowa TV
 4 marca na antenie Nowa TV zadebiutuje rosyjski serial paradokumentalny z 2017 roku pt. „Znaki losu”.

Serial opowiada o tym, jak bliscy troszczą się o nas nawet po swojej śmierci. Duchy wysyłają żywym znaki losu ostrzegające przed nieszczęściem lub informujące o ważnych kwestiach. Czasem, gdy wyrządzona krzywda nie została rozliczona, zmarły szuka winnych do skutku.
Serial „Znaki losu” będzie można oglądać od 4 marca od poniedziałku do piątku o 17:10 (powtórka) i 17:40 (premiera) w Nowa TV. 4 marca zostaną pokazane dwa premierowe odcinki.
  

Komentarze

 • -
  #1 - dnia 28-02-2019 23:53
  ZAKAZAĆ TEN PROGRAM!!!!! ABSURD, TO JEST PRÓBA ZDRADY PAŃSTWA POPRZEZ KUPOWANIE ROSYJSKICH PROGRAMÓW TV PEŁNEJ SZKODLIWEJ PROPAGANDY!!!!!! SZKODLIWEJ ZARÓWNO DLA UKRAIŃCÓW JAK I DLA NAS, POLAKÓW!!!! A także niedecydowność polskich platform satelitarnych i kablówek nt. wycofania państwowych kanałów rosyjskich z ich list programowych i zastąpienie ich kanałem Current Time TV.
 • Bart
  #2 Bart dnia 01-03-2019 21:47
  Bardzo uwielbiam rosyjskie seriale. Na Ukrainie też są emitowane seriale rosyjskie, już w mniejszej ilości.
  Jak się nie podoba to nie oglądaj.
 • -
  #3 - dnia 02-03-2019 21:02
  @Bart: A czy wiesz że na Ukrainie uważają Rosję za AGRESORA???? I to w pełni legalnie?????
 • -
  #4 - dnia 02-03-2019 23:21
  Dodam też, że ukraińskie telewizje (te komercyjne, publiczne ograniczają) w tajemnicy przed rządem kupują, najczęściej poprzez tajne spółki zarejestrowane w Rosji lub rajach podatkowych, licencje na programy rosyjskie i je potem puszczają. Z powodu NIBY "atrakcyjności". Moim zdaniem to absurd, wtedy kiedy Ukraina oficjalnie uważa Rosję za agresora. Dopiero widzowie reagują na wątpliwość polityczną takich programów i to oni zgłaszają to do odpowiednich organów kontroli mediów na Ukrainie.
 • iDLATEGO.
  #5 iDLATEGO. dnia 13-05-2019 15:41
  Obejrzałem jeden odcinek i dlatego trafiłem na tę stronę. Serial jest nijaki (przynajmniej ten odc.), ale mam wrazenie, że to kolejna socjotechniczna sztuczka Putina. Obejrzę jeszcze jeden, zeby się upewnić, iz dobrze interpretuję. Myślę, że serial powstał, by emitować go (głównie) na Ukrainie i przekonać tych Ukraińców, ktorzy mieszkając na jej wschodzie, wciąż nie określili swojego stosunku do Rosji. Serial ma im udawadniać, ze Rosja to normalny kraj. Kraj ludzi szczęśliwych, ktorych nękają jedynie przezwycieżalne, male problemy, że nie mam tam biedy i polityki, instrumentów zwalczających myślącą opozycję, przemocy, braku pluralizmu, etc.
  Mieszkanie (w bloku) bohaterow bylo niby bez fajerwerków, ale schludne i czyste. W kuchni nowoczesne sprzęty, a na ścianie wisiał klimatyzator. Tak samo czyste ulice i skweru, a samochody tylko z normą "euro6". A to nie było centrum Moskwy...
  Ciekawe, prawda..?

Dodaj komentarz

Twój komentarz pojawi się na stronie, po sprawdzeniu go przez moderatorów.