Adam Feder i Marek Czyż prowadzącymi „Bez ograniczeń” w Superstacji

MN 15/02/2019
Adam Feder i Marek Czyż prowadzącymi „Bez ograniczeń” w Superstacji
 Adam Feder i Marek Czyż zadebiutują w roli prowadzących „Bez ograniczeń” w Superstacji – nieoficjalnie dowiedział się portal tvpolsat.info.

Marek Czyż pracuje w Superstacji od stycznia tego roku. Prowadzi „Rozmowę dnia” i „Czyż nie?”. Wcześniej był związany z Nowa TV.

Debiut Adama Federa zaplanowano na piątek. Współgospodarzem wydania będzie Jacek Zimnik. Adam Feder jest znany widzom Nowa TV z prowadzenia programu „FedeRacja”. Był reporterem serwisu „24 godziny”. Wcześniej pracował m.in. w TVP. Był związany z „Wiadomościami”, „Panoramą”, „Teleexpressem” i TVP Info.

Od lutego „Bez ograniczeń” w Superstacji można oglądać o nowej porze – codziennie o 22:45. W programie widzowie komentują bieżące wydarzenia. Mogą dzwonić do studia i wysyłać wiadomości SMS. Prowadzący moderują przebieg dyskusji.

Od lutego Superstacja nadaje na żywo codziennie już od 09:15. W ostatnim czasie ekipę kanału zasilili m.in. Jacek Gasiński oraz Jarosław Kulczycki. Do grona prowadzących „Informacje dnia” dołączyła Katarzyna Łoska-Ostrowska.
  

Komentarze

 • Bubu
  #11 Bubu dnia 01-05-2019 23:14
  Czyż nie nadaje się do tego programu. To taka maszyna do prowadzenia rozmów z politykami. Nawet do czytania wiadomości. To program na innych zasadach.
  Taki młody Bartek Cebeńko był super. Młody błyskotliwy normalny. Przeszkadzał ? Komu ?
 • Stan
  #12 Stan dnia 09-05-2019 15:09
  Co to jest ta"ściana wschodnia"?Polska nie ma granic tylko ściany,z cegły,betonu,szkła,drewna?Takie coś to tylko w tym kraju!
 • Stan
  #13 Stan dnia 12-05-2019 16:48
  W jakim kraju na ziemi jednostką miary jest KRESKA?
 • igor
  #14 igor dnia 03-06-2019 21:04
  Pan Czyż bardzo dobrze prowadzi program natomiast czas zmienić Magde Michniak jej opowiadań przed pogodowych nie da się słuchać nie wiem czy ta kobieta ma coś nie tak z głową czy stacja jest tak bogata że płaci za pierdoły

Dodaj komentarz

Twój komentarz pojawi się na stronie, po sprawdzeniu go przez moderatorów.