Katarzyna Łoska-Ostrowska prowadzącą „Informacje dnia” w Superstacji

MN 09/02/2019
Katarzyna Łoska-Ostrowska prowadzącą „Informacje dnia” w Superstacji
 Katarzyna Łoska-Ostrowska zaczęła prowadzić „Informacje dnia” w Superstacji. Jak dowiedział się portal tvpolsat.info, prezenterka na stałe dołączyła do składu gospodarzy serwisów informacyjnych w tym kanale.

Z naszych nieoficjalnych informacji wynika, że od marca prowadzący „Finał dnia” w Superstacji będzie miał odrębny dyżur prezenterski. Oznacza to, że każdego dnia do prowadzenia „Informacji dnia” i „Finału dnia” będą potrzebne trzy osoby, czyli jedna więcej niż obecnie. W związku z tym Superstacja poszerzyła grono prezenterów serwisów informacyjnych.

Katarzyna Łoska-Ostrowska to modelka i dziennikarka telewizyjna. Przez wiele lat była związana z Telewizją Polsat. W tej stacji prowadziła prognozę pogody i „Studio Lotto”. Była pomysłodawczynią i gospodynią programu „Reporter” w TV4. Od 2014 roku jest związana z Superstacją. Najpierw była pogodynką, a następnie prowadzącą serwisy sportowe.

Od lutego Superstacja nadaje na żywo codziennie już od 09:15. W ostatnim czasie do ekipy kanału dołączyli Marek Czyż, Jacek Gasiński oraz Jarosław Kulczycki.


Komentarze

 • Katherine
  #1 Katherine dnia 20-07-2019 03:02
  After landing on your website, I will say its a pretty good website. icon_smile

  Have you ever discovered it to be hard to get a lot of visitors to your site?

  Discover how we can get you guaranteed visitors that are targeted to your niche.

  https://maxtraffic.icu/boost?=tvpolsat.info

  If you try out the trial we would love to hear what you think.

  Katherine
  Traffic Expert
  Choice Visitors

  361 Southwest Drive ste #731 Jonesboro, Arkansas 72401

  If this message isn't a good fit for you, you can opt out by going here: https://maxtraffic.icu/unsubscribe.php?site=tvpolsat.info

Dodaj komentarz

Twój komentarz pojawi się na stronie, po sprawdzeniu go przez moderatorów.