Piotr Witwicki dołącza do zespołu „Wydarzeń i opinii”. Wojciech Dąbrowski gospodarzem „Graffiti”

Wojciech Dąbrowski będzie gospodarzem programu „Graffiti”, który można oglądać w Telewizji Polsat i Polsat News. Natomiast Piotr Witwicki dołączy do grona prowadzących magazyn „Wydarzenia i opinie” w Polsat News.

Jak wynika z informacji portalu tvpolsat.info, Wojciech Dąbrowski i Piotr Witwicki zadebiutują w nowych rolach w piątek, 4 stycznia. Wojciech Dąbrowski zostanie gospodarzem piątkowych wydań „Graffiti”. W pozostałe dni program bez zmian będzie prowadzony przez Piotra Witwickiego. W piątki Witwicki będzie gospodarzem „Wydarzeń i opinii”.

Od 2 stycznia „Wydarzenia i opinie”, czyli główny program publicystyczny Polsat News, będzie nadawany również w piątki. Portal tvpolsat.info informował o tym już w połowie grudnia. Magazyn zostanie też wydłużony o 15 minut.

Jak wynika z nieoficjalnych informacji tvpolsat.info, piątkowe wydania „Wydarzeń i opinii” mają mieć podobną formułę jak wydania, które można oglądać od poniedziałku do czwartku.

„Graffiti” to najdłużej emitowany program publicystyczny Polsatu. Cykl zadebiutował w 1996 roku. Najpierw był pokazywany na głównej antenie, a od 2008 roku jest obecny w Polsat News. Od 3 września 2018 roku program jest nadawany od poniedziałku do piątku o 07:45 i gości również w Polsacie. Wydania od poniedziałku do czwartku są prowadzone przez Piotra Witwickiego. W piątki gospodarzem „Graffiti” jest reporter sejmowy Wojciech Dąbrowski.

„Wydarzenia i opinie” można oglądać w Polsat News od 9 kwietnia 2018 roku. Program jest emitowany od poniedziałku do piątku o 19:15. Wydania od poniedziałku do czwartku prowadzą Dorota Gawryluk i Bogdan Rymanowski. W piątki gospodarzem programu jest Piotr Witwicki.