Superstacja przenosi „Polskę w kawałkach” na przedpołudnia. Uniknięcie kolizji z „Polityką na ostro”

MN 04/11/2018
Superstacja przenosi „Polskę w kawałkach” na przedpołudnia. Uniknięcie kolizji z „Polityką na ostro”
 Od 5 listopada program „Polska w kawałkach Grzegorza Jankowskiego” w Superstacji będzie premierowo emitowany o nowej porze. Magazyn zostanie przeniesiony z pasma wieczornego na przedpołudnia.

„Polskę w kawałkach Grzegorza Jankowskiego” będzie teraz można oglądać od poniedziałku do piątku o 10:45. Dotychczas program można było śledzić od poniedziałku do czwartku o 19:45, a w niedziele o 12:40.

Z informacji, do których dotarł portal tvpolsat.info wynika, że zmiana ramówki Superstacji ma związek z modyfikacją oferty Polsat News. W tej stacji od 5 listopada program „Polityka na ostro” będzie emitowany godzinę wcześniej niż obecnie, czyli o 20:00.

Superstacja zdecydowała się na zmianę ramówki, aby dwa programy prowadzone przez Grzegorza Jankowskiego, a więc „Polska w kawałkach” oraz „Polityka na ostro” w Polsat News, nie były emitowane w tym samym paśmie.

Od 5 listopada o 19:45 w Superstacji będzie można oglądać inne programy. Od wtorku do czwartku w tym paśmie będzie pokazywana „Rozmowa dnia”. W poniedziałki o 19:45 będzie można śledzić „Dookoła świata”.

Program publicystyczny „Polska w kawałkach Grzegorza Jankowskiego” można oglądać w Superstacji od marca 2016 roku. „Polityka na ostro”, którą Jankowski prowadzi na zmianę z Agnieszką Gozdyrą, jest nadawana od października 2018 roku.

Zarówno Superstacja, jak i Polsat News należą do Telewizji Polsat.

Komentarze

Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Twój komentarz pojawi się na stronie, po sprawdzeniu go przez moderatorów.