„Światowidz” zniknął z anteny Polsat News. Ciekawostki zagraniczne od teraz w „Dniu na świecie”

MN 30/09/2018
„Światowidz” zniknął z anteny Polsat News. Ciekawostki zagraniczne od teraz w „Dniu na świecie”
 30 września Polsat News pokazał ostatnie wydanie magazynu ciekawostek zagranicznych pt. „Światowidz”. Ostatni odcinek miał specjalną formułę. Poprowadziły go wspólnie Magdalena Woroń i Agata Gierszewska.

Pod koniec wydania prowadzące podziękowały widzom za obecność przed telewizorami. Zaprosiły też na nowy program „Dzień na świecie”.

– Magazyn „Światowidz” żegna się, ale ciekawe tematy zagraniczne nie znikają z anteny Polsat News. Będziemy je dla Państwa prezentować, ale w zmienionej formie. Zapraszamy codziennie (od poniedziałku do niedzieli) o godzinie 22:30 na program „Dzień na świecie”. Nie zabraknie w nim podróży do interesujących miejsc i pomysłowych ludzi, których kreatywność pokazywaliśmy Państwu co tydzień – powiedziały prowadzące.
„Światowidz” był magazynem z najciekawszymi informacjami zagranicznymi. Były to doniesienia z takich dziedzin jak: rozrywka, nauka, przyroda, technologia oraz kultura. Ostatnio program prowadziły na zmianę Magdalena Woroń i Agata Gierszewska. Wcześniej gospodyniami programu były również m.in. Paulina Witek i Natalia Sosin.

„Światowidz” gościł na antenie Polsat News od 3 marca 2014 roku. Początkowo był nadawany od poniedziałku do piątku o 15:35. Od września 2017 roku program można było oglądać o 17:30. Od 6 stycznia tego roku magazyn był emitowany w soboty i niedziele o 18:20.
 

Komentarze

 • Telewidz
  #1 Telewidz dnia 30-09-2018 22:27
  I wielka, wielka szkoda!!! Był to program, który wnosił coś ciekawego i mądrego zarazem. Pozwalał zapomnieć o marazmie politycznym. Nie zmuszał do słuchania bełkotu zaproszonych gości. Zresztą tak samo jak "Wysokie C", którego tez już nie ma. Może kierownictwo stacji zastanowi się chwilę nad odświeżaniem ramówki. Może nie trzeba pozyskiwać nowych twarzy, żeby zatrzymać widza. Przekazywanie swoich mądrości politycznych w powtarzających się frazach jest już nudne. Szybciej i interesująco robi to TVN - uczcie się od nich! Aż się ciśnie, żeby to skomentować bardziej dosadnie. Pytanie po co? Wyścig szczurów i tak będzie trwał nadal. O godzinie 22:30 każdy szanujący się człowiek idzie spać a cierpiący na bezsenność przełączy telewizor na inny kanał. Nowa miotła to i nowe porządki, tylko nie wszyscy umieją ładnie posprzątać!
 • 387
  #2 nieustraszony dnia 01-10-2018 05:33
  Telewidz nie ośmieszaj się.. Jeśli chodzi o szybkość przekazywania informacji to o wiele lepiej robi to Polsat niż TVN.. Jak ktoś się może uczyć to TVN.Zmiany jak najbardziej na plus w ramówce Polsatu News.
 • Fizyk
  #3 Fizyk dnia 02-10-2018 09:53
  Dzień na Świecie? Jako To był dzień na świecie to był świetny program, teraz skróciliście go do dwudziestu kilku minut i nie ma czego oglądać, nie ma rozmów z ekspertami tylko jakaś sieczka. No i ta godzina. Szkoda do takiej wersji programu tak dobrych prowadzących jak Dobiecki i Mikruta.

Dodaj komentarz

Twój komentarz pojawi się na stronie, po sprawdzeniu go przez moderatorów.