Racewicz dołącza do Polsat News. Wiemy, kto poprowadzi „Nowy Dzień” w nowym studio

MN, KM 26/09/2018
Racewicz dołącza do Polsat News. Wiemy, kto poprowadzi „Nowy Dzień” w nowym studio
 Od października pasmo „Nowy Dzień” będzie miało pięciu prowadzących. Do Joanny Górskiej, Beaty Cholewińskiej, Mariusza Abramowicza i Michała Giersza dołączy Joanna Racewicz.

Z informacji portalu tvpolsat.info wynika, że w ekipie programu pozostaną wszyscy dotychczasowi prowadzący. Mają pojawiać się rotacyjnie w dwóch rolach – gospodarzy pasma i prezenterów serwisów nadawanych w ramach „Nowego Dnia”.

Kolejną twarzą „Nowego Dnia” zostanie Joanna Racewicz, która poprzednio była związana z TVP. Racewicz ma występować w roli gospodyni „Nowego Dnia”. Jak się dowiedzieliśmy, na razie można będzie ją oglądać raz lub dwa razy w tygodniu.

Jak już informowaliśmy, 1 października na antenie zadebiutuje nowe studio. Z informacji, do których dotarliśmy wynika, że jego działalność zainaugurują Beata Cholewińska i Mariusz Abramowicz. To właśnie oni 1 października poprowadzą „Nowy Dzień”, który będzie pierwszym programem nadanym z wyremontowanego pomieszczenia.

„Nowy Dzień” to poranne pasmo informacyjne, emitowane od 2008 roku. Od września 2018 roku program na głównej antenie trwa od 05:59 do 09:00. W Polsat News pasmo bez zmian kończy się o 10:00.
 

Komentarze

  • 1349
    #1 DamianCP dnia 26-09-2018 17:49
    Polsat nie pomieści u siebie tych wszystkich prezenterów icon_wink
  • 2639
    #2 Emil dnia 26-09-2018 18:20
    Będą robić częstsze przerwy na kawę, faję i lanie icon_wink

Dodaj komentarz

Twój komentarz pojawi się na stronie, po sprawdzeniu go przez moderatorów.