„Polityka na ostro” zamiast „Tak czy nie” i „Dobry wieczór Polsko” w Polsat News

MN 23/09/2018
„Polityka na ostro” zamiast „Tak czy nie” i „Dobry wieczór Polsko” w Polsat News
 Od 1 października na antenie Polsat News będzie można śledzić nowy program publicystyczny „Polityka na ostro”. Zastąpi on dotychczas nadawane cykle „Tak czy nie” i „Dobry wieczór Polsko”.

Gospodarzami „Polityki na ostro” będą na zmianę: Agnieszka Gozdyra, która obecnie prowadzi „Tak czy nie” i Grzegorz Jankowski, gospodarz „Dobry wieczór Polsko”. Nowy program będzie nadawany od poniedziałku do piątku o 21:00, czyli godzinę później niż „Tak czy nie” i „Dobry wieczór Polsko”. Od 1 października o 20:00 będzie można oglądać program Interwencja Extra.

Po „Polityce na ostro” będzie można oglądać „Wydarzenia” o 21:50.
  

Komentarze

 • gregory
  #11 gregory dnia 13-11-2018 01:00
  jankowski to poziom tv osiedlowej...dramat, a Pani Agnieszka chyba na wylocie z upadającej stacji....wielka szkoda.
 • malgoska 80
  #12 malgoska 80 dnia 20-12-2018 20:15
  Szanowni Państwo. Im dłużej oglądam program pani Gozdyry Polityka na ostro, tym bardziej skłaniam się do Pisu. Mam lewicowe poślady, ale jestem za obiektywizmem w dyskusji, nie faworyzowaniem jednej PO opcji. To się nie godzi. Oglądam POLSAT i skóra mi cierpnie. Czy pani Gozdyra pracowała dla TRWAM. Ten program to nagonka na PIS, czym się to kończy wiemy. Ratuj sie kto rozsądny może. Pani Gozdyra przekracza racjonalne pojmowanie problemu, /Panin Agnieszko - bez urazy/.
 • Taka prawda
  #13 Taka prawda dnia 07-01-2019 17:44
  Program pani Agnieszki Gozdyry to przekrzykiwanie wypowiedzi politykow PiS-u przez Gozdyre jak i przez PO-cow, natomiast politykom PO nikt nie przeszkadza. Tej klotni nie da sie sluchac. Pani Gozdyra przebija nawet dziennikarzy TVN.
 • bozena
  #14 bozena dnia 04-02-2019 21:07
  pani gozdyra nie jest obiektywna , ogranicza wypowiedzi z pisu a faworyzuje totalna opozycje . to niesprawiedliwe .jankowski daje sie wypowiedzic wszystkim rowno .

Dodaj komentarz

Twój komentarz pojawi się na stronie, po sprawdzeniu go przez moderatorów.