„Interwencja Extra” w prime-time Polsat News. Prowadzą Michał Bebło i Michał Stela

MN 20/09/2018
„Interwencja Extra” w prime-time Polsat News. Prowadzą Michał Bebło i Michał Stela
 1 października Polsat News rozpocznie emisję programu „Interwencja Extra”. Cykl będzie można oglądać od poniedziałku do piątku o 20:00. Każde wydanie potrwa niecałe pół godziny.

Z naszych informacji wynika, że „Interwencja Extra” będzie stanowiła rozszerzenie tematów podejmowanych przez reporterów „Interwencji”. Jak ustaliliśmy, „Interwencję Extra” poprowadzą Michał Bebło i Michał Stela, czyli gospodarze „Interwencji”.

Od października w Polsat News będzie więc można oglądać trzy odsłony magazynu reporterów. W dni powszednie o 18:25 będzie nadawana „Interwencja” (premiera w Polsacie o 16:15), a o 20:00 „Interwencja Extra”. Z kolei w soboty o 21:00 bez zmian będzie można oglądać program „Interwencja. Taka jest Polska”, czyli przegląd najważniejszych materiałów przygotowanych przez reporterów „Interwencji”.

Polsat News emitował już program „Interwencja Extra”. Program o takiej nazwie gościł w ofercie stacji od czerwca 2008 roku do początku wakacji w 2010 roku. Magazyn powrócił na krótko w nowej formule pod koniec listopada 2010 roku jako przegląd najciekawszych materiałów z tygodnia. We wrześniu 2012 roku program wrócił jako okazjonalne wydanie specjalne. „Interwencja Extra” kilkanaście lat temu gościła też na antenie głównego Polsatu. Jej prowadzącym był wtedy m.in. Maciej Dowbor.

Komentarze

Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Twój komentarz pojawi się na stronie, po sprawdzeniu go przez moderatorów.