Liga Mistrzów UEFA w Plusie. W cenie abonamentu lub za 40 zł

MN 02/07/2018
Liga Mistrzów UEFA w Plusie. W cenie abonamentu lub za 40 zł
 Klienci usług abonamentowych w sieci Plus będą mogli oglądać rozgrywki Ligi Mistrzów UEFA. Już od 2 lipca w nowej ofercie Plusa pojawi się Pakiet IPLA POLSAT SPORT PREMIUM, w którym na żywo i w wysokiej jakości będą dostępne będą spotkania Ligi Mistrzów UEFA oraz Ligi Europy UEFA.

Z nowej oferty będą mogli skorzystać wszyscy użytkownicy usług Plus Abonament oraz Plus Internet LTE, a dla klientów nowych, przenoszących numer oraz przedłużających umowy będzie ona w specjalnych nowych taryfach nawet za darmo. Taryfy z Ligą Mistrzów i Ligą Europy w cenie to Plus Abonament z wszystkimi usługami bez limitu oraz Internetem Bez Końca za 70 zł miesięcznie oraz Plus Internet LTE z pakietem 100 GB i Internetem LTE Bez Końca za 90 zł miesięcznie.

Od 21 sierpnia, czyli pierwszych spotkań rundy play-off, aż do wielkiego finału 1 czerwca 2019 roku na stadionie Wanda Metropolitano, na którym domowe mecze gra Atletico Madryt, 38 najlepszych klubowych drużyn Europy będzie toczyło boje o zwycięstwo w 27 sezonie Ligi Mistrzów UEFA. Wszystko to będzie można śledzić w nowym specjalnym pakiecie IPLA POLSAT SPORT PREMIUM. Tam również, od rozpoczynającej się 20 września fazy grupowej do rozgrywanego 29 maja 2019 r. finału w stolicy Azerbejdżanu, dostępne będą rozgrywki drugiego z europejskich pucharów − Ligi Europy UEFA.

Od 2 lipca pojawią się nowe promocje Plusa, których elementem będzie Pakiet IPLA POLSAT SPORT PREMIUM. Z usługi tej będą mogli skorzystać użytkownicy wszystkich głosowych i internetowych ofert abonamentowych dla klientów indywidualnych, a oglądanie transmisji nie będzie pomniejszało pakietu danych.

Nowi, przedłużający umowę i przenoszący numer klienci będą mogli wybrać specjalny nowy Mistrzowski Abonament, w którym Pakiet IPLA POLSAT SPORT PREMIUM z meczami Ligi Mistrzów i Ligi Europy będzie już zawarty:
- w Plus Abonament oferta z nowym pakietem IPLA to usługi bez limitu (połączenia do wszystkich sieci, SMS-y i MMS-y, Internet Bez Końca) z pakietem roamingowym w UE oraz 120 minutami połączeń międzynarodowych wychodzących, a to wszystko za 70 zł miesięcznie; w tym abonamencie będzie istniała też możliwość dobrania w dowolnym momencie dodatkowej karty 50% taniej, czyli za 35 zł,
- w Plus Internet LTE nowa oferta ze sportowym pakietem to 100 GB w podstawowym pakiecie danych i Internet LTE Bez Końca za 90 zł miesięcznie.

Dla pozostałych klientów głosowych i internetowych ofert Plusa w abonamencie Pakiet IPLA POLSAT SPORT PREMIUM będzie dostępny w formie dodatkowo płatnego pakietu za 40 zł miesięcznie.
 

Komentarze

 • 2335
  #1 Matt_IS dnia 02-07-2018 18:22
  40 zł miesięcznie, czy opłata jednorazowa? icon_wink
 • 1
  #2 MN dnia 02-07-2018 18:24
  Jak wyżej.

  Dla pozostałych klientów głosowych i internetowych ofert Plusa w abonamencie Pakiet IPLA POLSAT SPORT PREMIUM będzie dostępny w formie dodatkowo płatnego pakietu za 40 zł miesięcznie.
 • Adrian
  #3 Adrian dnia 02-07-2018 22:08
  Jestem klientem Plusa za 93 zł miesięcznie, wchodzę na Ipla i co? Polsat Sport Premium mogę sobie kupić za...360 zł.

Dodaj komentarz

Twój komentarz pojawi się na stronie, po sprawdzeniu go przez moderatorów.