Liga Mistrzów UEFA w Cyfrowym Polsacie. Jakie ceny?

MN 02/07/2018
Liga Mistrzów UEFA w Cyfrowym Polsacie. Jakie ceny?
 Cyfrowy Polsat zaprezentował ofertę z kanałami Polsat Sport Premium, w których od nadchodzącego sezonu będzie można śledzić rozgrywki Ligi Mistrzów UEFA.

Mecze będzie można oglądać na dwóch kanałach Polsat Sport Premium oraz w czterech serwisach telewizyjnych premium w systemie PPV bez dodatkowych opłat.

Wszystkie mecze każdej kolejki Ligi Mistrzów UEFA będą dostępne na żywo w telewizji. Transmisje będą oferowane w jakości Super HD.

Zostanie zbudowane specjalne najnowocześniejsze studio sportowe o powierzchni 700 m2 ze ścianą wideo w rozdzielczości 4x4K. Z nieoficjalnych informacji wynika, że studio będzie zlokalizowane na ul. Łubinowej w Warszawie w hali na terenie Cyfrowego Polsatu. Oprawa wizualna będzie przygotowywana w rozszerzonej rzeczywistości (AR) i modelach 3D.
W skład pakietu Polsat Sport Premium wejdą 2 kanały w jakości Super HD oraz 4 serwisy telewizyjne premium w systemie PPV bez dodatkowych opłat, w cenie pakietu.

Oferty z Ligą Mistrzów UEFA:
- pakiety Rodzinny HD + Cinemax HD + Polsat Sport Premium za 50 zł, na start przez pierwsze 2 miesiące bez opłat,
- pakiety Rodzinny HD + Cinemax HD + Eleven Sports HD + Polsat Sport Premium – w cenie 60 zł, na start przez 2 pierwsze miesiące bez opłat,
- pakiety Familijny Max HD + Film HD + Cinemax HD + Sport HD + Eleven Sports HD + Polsat Sport Premium – w cenie 80 zł/mies., a przez 2 pierwsze miesiące bez opłat,
- oferta Premium Max wraz z pakietem Polsat Sport Premium (łącznie 172 kanały, w tym pełna oferta sportowa) – w cenie 110 zł/mies., na start przez pierwsze 3 miesiące bez opłat,
- oferta Premium MAX Plus, czyli Familijny Max HD + Polsat Sport Premium + Eleven Sports HD + Cinemax HD + Sport HD + Film HD + HBO HD i HBO GO + Rozrywka HD w cenie 120 zł miesięcznie, na start przez 3 miesiące bez opłat.

Obecni abonenci oferty Premium Max Plus także otrzymają dostęp do pakietu z rozgrywkami Ligi Mistrzów UEFA.

Z wybranymi ofertami z pakietem Polsat Sport Premium i minimalnym zobowiązaniem miesięcznym od 70 zł będzie dostępna oficjalna replika piłki Ligi Mistrzów UEFA gratis. W ramach programu smartDOM wszystkie nowe oferty promocyjne z pakietem Polsat Sport Premium będą o 10 zł tańsze.

Nowe kanały i serwisy telewizyjne premium będą dostępne również w serwisie Cyfrowy Polsat GO. Z opcją ON THE GO spotkania będzie można oglądać poza domem i to nawet na 3 urządzeniach mobilnych jednocześnie. W Mistrzowskiej Ofercie Premium Max Plus opcja ON THE GO będzie dostępna bez dodatkowych opłat.

Polsat Sport Premium to:
- 1029 meczów Ligi Mistrzów UEFA i Ligi Europy UEFA przez 3 lata, 343 w każdym z sezonów,
- każdy dzień meczowy to ok. 8 godzin dziennie relacji na żywo – studio i mecze,
- nowe godziny rozgrywania spotkań w Lidze Mistrzów UEFA: 2 o godzinie 18:55 i 6 o godzinie 21:00 we wtorki i środy; w czwartki mecze Ligi Europy UEFA,
- bogactwo programów towarzyszących meczom: przed- i pomeczowe studia, pogłębione analizy, reportaże, wywiady, doświadczeni eksperci i komentatorzy, liczni goście specjalni oraz wiele innych materiałów przygotowywanych z myślą o kibicach piłkarskich.
  

Komentarze

 • riko
  #11 riko dnia 21-08-2018 16:55
  Dobrze ze rozwiazuje z nimi umowe placic za pakiet sport i jeszcze dodatkowo za lige mistrzow to zlodziejstwo .
 • wydmuchany drugi sort
  #12 wydmuchany drugi sort dnia 24-08-2018 14:06
  Przeszedłem z Cyfry do Polsatu pod koniec 2017 na 99,99 zł skuszony tym, że kupił on prawa do Ligi Mistrzów. Ale takiego numeru się nie spodziewałem. Męczę się z decyzją, czy dać się wydmuchać (nie wiem jeszcze na ile) czy cierpieć. Może wytrzymam ? To taki najgrzeczniejszy grzeczny wpis, na jaki mnie stać.
 • balonik19821
  #13 balonik19821 dnia 04-09-2018 19:41
  Mam pakiet Sport HD za który płacę dodatkowo 10 pln miesięcznie. Dokupiłem pakiet Eleven za bodajże 15pln i teraz mają niemal full opcje Sport muszę dokupić jeszcze premium aby mieć LM...Dziękuje bardzo. Przeżyję bez LM tym bardziej, że będzie też w TVP i to w otwartym kanale! Poza tym oferta Polsatu jeśli chodzi o piłkę nożną jest coraz uboższa, no chyba , że ktoś lubi się katować ligami czeskimi i ukraińskimi. W Eleven nie ma już Ligue 1, a Bundesliga (tak reklamowana) jest w wersji dla "ubogich"...czekam do końca umowy i IM podziękuję za ofertę!
 • Wamal
  #14 Wamal dnia 10-10-2018 20:03
  Mam pakiet Sport HD, Eleven, Całość 80 zł. Proponują mi dopłatę za pakiet premium na LM.
  Jako wieloletni klient mający 2 abonamenty w Polsacie czuję się delikatnie mówiąc "nabity w butelkę"
  Nie zamierzam dopłacać. Pazerność POLSATU nie ma granic.

Dodaj komentarz

Twój komentarz pojawi się na stronie, po sprawdzeniu go przez moderatorów.