Czwórka pokaże półfinały Miss Polski i Mistera Polski oraz finał Miss Polski Nastolatek

MN 30/06/2018
Czwórka pokaże półfinały Miss Polski i Mistera Polski oraz finał Miss Polski Nastolatek
 Czwórka wyemituje gale półfinałowe konkursów Miss Polski i Mister Polski oraz finał Miss Polski Nastolatek.

We wtorek, 3 lipca o godz. 21:00 stacja pokaże półfinał Miss Polski 2018, w którym reprezentantki różnych regionów naszego kraju rywalizują o miejsca w grudniowym finale konkursu Miss Polski 2018 oraz o tytuł Miss Kozienic przyznawany na zakończenie półfinału. Wieczór poprowadzą Krzysztof Ibisz oraz Kamila Świerc, Miss Polski 2017, a zagrają Blue Cafe oraz Loka.

W środę, 4 lipca o 21:00 widzowie Czwórki zobaczą galę finału Miss Polski Nastolatek 2018, w której najpiękniejsze dziewczęta w wieku od 14 do 18 lat ubiegają się o koronę nastoletniej miss i tytuły czterech wicemiss. Gospodarzami gali będą Robert Jarek oraz Klaudia Wiśniowska, a muzycznych wrażeń dostarczą Felivers oraz Szymon Chodyniecki.

W czwartek, 5 lipca o godz. 21:00 Czwórka pokaże półfinał Mistera Polski 2018, w którym najprzystojniejsi panowie z całego kraju rywalizować będą o zakwalifikowanie się do finału. Kandydatów zobaczymy m.in. w dynamicznej prezentacji w klimacie Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej, w strojach sportowych, kąpielowych oraz w garniturach. Muzyczną atrakcją będą występy Moniki Urlik oraz Petersona. Całość poprowadzą Robert Jarek oraz Jakub Kucner, Mister Polski 2017.

Komentarze

Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Twój komentarz pojawi się na stronie, po sprawdzeniu go przez moderatorów.