„Nie było w naszym programie głupio”. Zobacz pożegnanie Witolda Jurasza w „Prawym do lewego”

MN 20/06/2018
„Nie było w naszym programie głupio”. Zobacz pożegnanie Witolda Jurasza w „Prawym do lewego”
 20 czerwca Witold Jurasz ostatni raz był gospodarzem programu „Prawy do lewego. Lewy do prawego” w Polsat News 2. Dziennikarz pożegnał się z widzami i podziękował zespołowi za współpracę przy programie.

Ostatnie wydanie „Prawy do lewego. Lewy do prawego” zostanie pokazane w piątek o 20:00. Poprowadzi je Mariusz Ziomecki, drugi gospodarz magazynu. Ziomecki był dzisiaj gościem ostatniego odcinka prowadzonego przez Witolda Jurasza.

Pod koniec wydania Jurasz pożegnał się z widzami. Podziękował producentkom, wydawcom, ekipie, telewidzom i gościom programu, Polsatowi za brak politycznej ingerencji oraz Beacie Grabarczyk, byłej szefowej anteny Polsat News 2, która zaprosiła go do stacji. Powiedział też, że „nie było w naszym programie głupio oraz politycznie jednoznacznie po jednej ze stron”.
Witold Jurasz był związany z Polsat News 2 od grudnia 2015 roku. Zaczął prowadzić „Prawy do lewego. Lewy do prawego” po tym, gdy z programu odszedł Igor Janke. Magazyn jest emitowany w Polsat News 2 od początku nadawania kanału, czyli od 9 czerwca 2014 roku.

„Prawy do lewego. Lewy do prawego” znika z anteny, bo Polsat News 2 rezygnuje z produkcji programów, a Polsat planuje zmianę formatu stacji.

Koniec „Nie rządem Polska stoi” w Polsat News 2. Zobacz pożegnanie


Komentarze

  • Uszatek
    #11 Uszatek dnia 22-08-2018 11:45
    Coz , to bylo do przewidzenia , wszak to polsza baaa najpolsza stacja wiec musi pokaywac jedynie tylko sluszna opcje . Bowiem dryf w kierunku PIS-u jest powolny acz konsekwetny , smutne to , i zarazem zalosne .To byly dwa programy ktore byly naprwde rzeczowe i profesjonalne . Wasza sprawa skonczycie jak TVP tylko ze jej rzad pomorze np, da dotacje , a POLSAT zostanie z reka w nocniku .

Dodaj komentarz

Twój komentarz pojawi się na stronie, po sprawdzeniu go przez moderatorów.