BBC przeprasza po raz kolejny

PT 06/12/2007
Cyfrowy Polsat
 BBC Worldwide przeprasza po raz kolejny. Tym razem na stronie internetowej kanału BBC Knowledge udostępniono list Deana Possenniskie, vice prezydenta BBC Worldwide Global Channels. Strony pozostałych kanałów - BBC Entertainment i BBC Lifestyle znów funkcjonują w pełni.

Oto treść tego listu:
Przepraszamy Państwa za opóĹşniony start nowych kanałów BBC na polskim rynku oraz za wszelkie niedogodności z tym związane. OpóĹşnienie wynikało z przyczyn technicznych.
W dniach 2-4 grudnia, trzy z czterech kanałów były niedostępne z powodu problemów technicznych związanych z przekazem kanałów z Londynu.

Aby zagwarantować polskim widzom najwyższą jakość naszych kanałów, byliśmy zmuszeni chwilowo wstrzymać ich nadawanie celem rozwiązania problemu.
Pragniemy Państwa poinformować, że problemy te zostały już rozwiązane, a kanały BBC Entertainment (kanał nr 33), BBC Lifestyle (kanał nr 34), BBC Knowledge (kanał nr 56) and CBeebies (kanał nr 39) są już dostępne na platformie Cyfrowego Polsatu.

Ramówki naszych kanałów zostały przygotowane z myślą o polskich widzach na podstawie wnikliwych badań i analiz. W ofercie programowej naszego portfolio znajdą się najlepszej jakości programy rozrywkowe, dokumentalne, dziecięce oraz lifestyler17;owe wyprodukowane przez BBC oraz innych brytyjskich producentów. Mamy nadzieję, że spodobają się Państwu nowe kanały, ekskluzywne premiery oraz najnowsze odcinki znanych i lubianych serii, które już wkrótce będzie można oglądać w ofercie BBC.

Z poważaniem,
Dean Possenniskie, Senior Vice President
Global Channels, BBC Worldwide

W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt pod adresem: bbc@mmd.com.pl

Komentarze

Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Twój komentarz pojawi się na stronie, po sprawdzeniu go przez moderatorów.