„Wydarzenia i opinie” – nowy program po „Wydarzeniach” w Polsat News

MN 05/04/2018
„Wydarzenia i opinie” – nowy program po „Wydarzeniach” w Polsat News
 9 kwietnia na antenie Polsat News zadebiutuje program „Wydarzenia i opinie”. Magazyn będzie można oglądać po „Wydarzeniach” w paśmie, które obecnie zajmuje „Gość Wydarzeń”.

Program jest już promowany w zwiastunie, który jest emitowany na antenie Polsat News. Na „Wydarzenia i opinie” zaprasza w nim Dorota Gawryluk.

– „Wydarzenia i opinie” – nowy program w Polsat News. Startujemy w poniedziałek o 19:15. Najświeższe komentarze, opinie najważniejszych osób w kraju, gorące dyskusje o bieżących wydarzeniach z kraju i zagranicy – informuje Dorota Gawryluk.

„Wydarzenia i opinie” będzie można oglądać od poniedziałku do piątku o 19:15 w Polsat News. Program poprowadzą Dorota Gawryluk (od poniedziałku do czwartku) oraz Agnieszka Mosór i Joanna Wrześniewska-Sieger (piątek).

 

Komentarze

  • js
    #11 js dnia 11-04-2018 13:51
    myslalem ze bedzie inne studio i oprawa w nowym szumnie zapowiadanym programie a tu program sie dluzy materialy reporterskie sa z wydarzen pani Dorota znudzona moze czas pomyslec o emerytuze z programu wyszlo wielkie nic oby polsat news pod wodza Gawryluk nie zminil sie w pis news bo juz jest tvp pis
  • rob
    #12 rob dnia 03-06-2018 12:20
    Widać że nie mają pomysłu na wyprodukowanie czegoś ciekawego . Powielają dotychczasowe gówna.

Dodaj komentarz

Twój komentarz pojawi się na stronie, po sprawdzeniu go przez moderatorów.