Polsat pracuje nad reality-show „Wyjdź za mnie”. Miłosny eksperyment w luksusowej posiadłości

Autor: MN 21/12/2017
Polsat pracuje nad reality-show „Wyjdź za mnie”. Miłosny eksperyment w luksusowej posiadłości
 Telewizja Polsat przygotowuje program „Wyjdź za mnie”. W nowym reality-show czternaścioro singli poszukujących drugiej połówki weźmie udział w miłosnym eksperymencie.

Siedem kobiet i siedmiu mężczyzn na 7 tygodni wprowadzi się do luksusowej zagranicznej posiadłości, w której nie będą mieć kontaktu ze światem zewnętrznym. Każdy z uczestników może znaleźć w programie kogoś wyjątkowego, założyć rodzinę i spędzić z ukochanym resztę życia. Bohaterowie programu zamieszkają w Domu Zaręczyn, w pięknym, słonecznym miejscu, gdzie pod czujnym okiem i opieką psychologów będą budować emocjonujące relacje. Podczas romantycznych kolacji, wycieczek i randek poznają się lepiej i być może zakochają w sobie. W finale każdego odcinka uczestnicy mają szansę oświadczyć się wybranej przez siebie osobie i wziąć ślub kościelny lub cywilny w programie.

Można już zgłaszać się do programu. Należy wysłać wypełnioną ankietę, a także fotografie: 3 zdjęcia twarzy (bez kapelusza, okularów; nie „selfie”), 3 zdjęcia sylwetki (nie w ramach odbicia w lustrze) i 6 dowolnych zdjęć, związanych ze stylem życia i zainteresowaniami na adres mailowy: zgloszenia@wyjdzzamnie.com.

Dla Polsatu program „Wyjdź za mnie” produkuje firma Jake Vision. Wstępnie ustalono, że zdjęcia do reality-show mogą być realizowane w okresie między 15 stycznia a 28 lutego 2018 roku. „Wyjdź za mnie” będzie składać się z dziesięciu odcinków.
Komentarze

  • L.S.
    #11 L.S. dnia 30-03-2018 01:16
    Program w sumie ciekawy.Oglądałam dzisiejszy odcinek.Komentuję Kasię i Grzegorza jako parę.....Kasiu,ciało masz niezłe i tylko to,twój sposób zachowania,reakcja na wypowiedzi Grzegorza z twojej strony są co najmniej chore.Potrzebujesz terapii u dobrego psychoterapeuty.Masz zranioną psychikę ale i podły charakter.Mówisz,że poprzedni partner bił cię?...może byłaś tego warta?...

Dodaj komentarz

Twój komentarz pojawi się na stronie, po sprawdzeniu go przez moderatorów.
icon_green
icon_smile
icon_wink
icon_biggrin
icon_surprised
icon_cool
icon_twisted
icon_lol
icon_evil
icon_razz.gif
icon_confused
icon_redface
icon_cry
icon_idea
icon_question
icon_exclaim
icon_arrow
smile1
frown
wink
sad
grin
lol2
shock
cool
angry
pfft
mrgreen
1serce
18plus
1ok
icon_hb
1mu
tvpolsat.info
omediach.info
1npinfo
1pforum
1pol
1p1
1pol2
1tv4
1szo
1polnew
1pnpl
1polfil
1polcaf
1polpla
Super Polsat
1ro
Polsat Doku
1dpm
1muz
1muzofm
1cin
1nve
1nvn
1nvh
1pjj
1ss
1atm2
ps1006
pse1006
psn1006
psf_hd_2707
Polsat Music
Nowa TV
Foku TV
Eska TV
Eska TV Extra
Eskat Rock TV
Polo TV
VOX Music TV
1pmnowe
cafe_futbol
1wydpl
polsportpl
polnewspl
ipla
cp_go_01
1cpn1
1plus1
Netia
1tvm
1tobiass
1libi
tgg