15 lat Twojej Najlepszej Telewizji

MN 29/11/2007
Polsat
 Za kilka dni Polsat skończy 15 lat. Z tej okazji wystartowała kampania urodzinowa kanału pod hasłem 15 lat Twojej Najlepszej Telewizji. Kampania ma charakter głównie wizerunkowy, a obejmuje prasę, radio, internet oraz antenę Polsatu. Kreację przygotowała agencja Testardo Red Cell.

Za nadzór jubileuszowej kampanii i planowanie mediów odpowiada Pion Strategii i Komunikacji Marketingowej Telewizji Polsat. Głosem urodzinowych spotów jest Krzysztof Ibisz. - Hasło kampanii ma charakter wielopłaszczyznowy. Z jednej strony reklama skierowana jest do widzów, którzy wiernie towarzyszą stacji od lat oraz do partnerów biznesowych, z drugiej - jest formą podziękowania pracownikom Polsatu za ich wkład w rozwój stacji. Dlatego też głównymi bohaterami tej kampanii stali się pracownicy Polsatu i ich rodziny. W specjalnej sesji zdjęciowej, zarówno do layoutów prasowych, jak i spotu telewizyjnego, wzięło udział ok. 300 osób - informuje stacja w specjalnym komunikacie.

Przypomnijmy, że 11 grudnia o godzinie 21:00 transmitowana będzie jubileuszowa gala z udziałem znanych artystów i przyjaciół Polsatu. Gwiazdą wieczoru będzie Michael Bolton, który w Polsce wystąpi po raz pierwszy.15 lat Twojej Najlepszej Telewizji.


Słoneczna telewizja rozpoczęła nadawanie 5 grudnia 1992 roku o godz. 16.30. - To przełomowa data nie tylko w historii Polsatu, ale przede wszystkim w historii polskiego rynku telewizyjnego. Polsat, jako pierwsza komercyjna stacja telewizyjna w Polsce, przełamał monopol telewizji publicznej i przetarł szlak kolejnym niezależnym komercyjnym projektom telewizyjnym - mówi Prezes Zarządu Telewizji Polsat Mirosław Błaszczyk.
 

Komentarze

  • 106
    #1 Kamilo dnia 04-12-2007 19:22
    W najnowszym ''Tele tygodniu'' jest artykuł o 15-leciu Polsatu. Wspominanych jest tam kilka programów, które na trwałe zapisały się w historii Polsatu - ''Na każdy temat'', ''IdĹş na całość'' czy ''Idol'' icon_smile
  • gg
    #2 gg dnia 10-11-2008 13:59
    debest jest polsat i 100 i jeszcze dluzej

Dodaj komentarz

Twój komentarz pojawi się na stronie, po sprawdzeniu go przez moderatorów.