Będzie dziesiąty sezon „Naszego nowego domu”

MN 24/11/2017
Będzie dziesiąty sezon „Naszego nowego domu”
 Wiosną Telewizja Polsat pokaże dziesiątą serię programu „Nasz nowy dom”. Trwają już zdjęcia do nowego sezonu. Natomiast jeszcze w tym roku Polsat wyemituje świąteczny odcinek programu, który będzie zwieńczeniem dziewiątego sezonu.

Mikołajkowe wydanie „Naszego nowego domu” będzie można zobaczyć w niedzielę, 3 grudnia o 17:30. Katarzyna Dowbor i jej ekipa po raz kolejny odwiedzą rodziny, którym wyremontowano domy. Wręczą członkom rodzin świąteczne prezenty. Mikołajkowy odcinek, jak co roku, będzie okazją do sprawdzenia dalszych losów bohaterów programu.

Kolejne premierowe odcinki „Naszego nowego domu” będzie można śledzić w wiosennej ramówce Polsatu. Nagrywany jest właśnie trzeci odcinek nowej serii. Program dla Polsatu produkuje firma Constantin Entertainment.
 

Komentarze

  • 470
    #1 filczyk dnia 24-11-2017 20:22
    Super, bo program przy każdej emisji budzi wiele pozytywnych emocji. W misyjnej TVP o tego typu projekcie się tylko mówiło, i to już cały kawał czasu temu.
  • 3537
    #2 Liverpool802 dnia 24-11-2017 21:09
    Już 10 seria ? Matko jak to zleciało ale to bardzo dobrze już ponad 100 domów wyremontowanych super ten program pokazuje jak żyje się niektórym rodzinom w naszym kraju to przykład dla władzy jakie mamy ubóstwo w niektórych przypadkach żenujący jest też przypadek zniszczenia elewacji bloku w którym mieszka jedna z rodzin w Szczytnie po wyremontowaniu mieszkania przez NND niektórym to na prawdę żal d..ę ściska że komuś się polepszyło brak słów na taką zawiść icon_arrowhttp://www.se.pl/...28435.html

Dodaj komentarz

Twój komentarz pojawi się na stronie, po sprawdzeniu go przez moderatorów.