„Otwarte okno” kanałów Eleven w Cyfrowym Polsacie

MN 16/08/2017
„Otwarte okno” kanałów Eleven w Cyfrowym Polsacie
 Przez ponad tydzień, od 18 do 28 sierpnia br. abonenci Cyfrowego Polsatu nieposiadający w swojej ofercie pakietu Eleven Sports HD, otrzymają do niego bezpłatny dostęp w ramach „otwartego okna”. Kanały będzie można oglądać zarówno na dekoderze, jak i mobilnie – na laptopach, tabletach i smartfonach – w serwisie Cyfrowy Polsat GO (abonenci z aktywną opcją ON THE GO).

Sportowe stacje telewizyjne Eleven, Eleven Sports oraz Eleven Extra, dostępne odpowiednio na pozycjach 225, 226 i 227, przez 24 godziny na dobę, w rozdzielczości HD i z polskim komentarzem, oferują kibicom transmisje ze światowej klasy wydarzeń sportowych. Podczas trwającego dziesięć dni „otwartego okna” abonenci Cyfrowego Polsatu otrzymają potężną dawkę sportowych emocji. Fani sportu będą mogli oglądać m.in. niemiecką Bundesligę, w której tytułu mistrza bronił będzie Bayern Monachium. Wśród wielkich gwiazd futbolu nie zabraknie takich piłkarzy jak: Pierre-Emerick Aubameyang, Manuel Neuer i Arturo Vidal, a z polskich graczy – Roberta Lewandowskiego, Jakuba Błaszczykowskiego, Łukasza Piszczka, Bartosza Kapustki, Rafała Gikiewicza i Marcina Kamińskiego.

Na co dzień kanały Eleven, Eleven Sports i Eleven Extra można znaleźć w liczącej aż 177 kanałów, w tym 82 w jakości HD, ofercie Premium Max. Abonenci posiadający inne pakiety operatora mogą natomiast dokupić pakiet Eleven Sports HD już za 15 zł/mies.

Komentarze

Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Twój komentarz pojawi się na stronie, po sprawdzeniu go przez moderatorów.