„#Supermodelka Plus Size” w środy po „Świecie według Kiepskich”

MN 12/08/2017
„#Supermodelka Plus Size” w środy po „Świecie według Kiepskich”
 Nowy program „#Supermodelka Plus Size” będzie nadawany w Polsacie od 6 września, w środy o 20:35, czyli tuż po serialu „Świat według Kiepskich”.

Takiego show w polskiej telewizji jeszcze nie było. To produkcja, która ma szansę zmienić stereotypy i przekonać, że prawdziwe piękno nie zależy od rozmiaru. Twórcy programu poszukują oryginalnych twarzy i sylwetek pełnych wdzięku, stylu i krągłości. Kobiety, które ostatecznie zostaną wyłonione do udziału w w show muszą nosić minimum rozmiar 42, mieć co najmniej 170 cm wzrostu i być w wieku od 18 do 28 lat. Tylko jedna z nich zdobędzie tytuł Supermodelki Plus Size.

W drodze na sam szczyt uczestniczkom „#Supermodelka Plus Size” będzie towarzyszyć jury, składające się z ekspertów z doświadczeniem modowym. Jurorzy będą nie tylko decydować, kogo zobaczymy w kolejnym odcinku, ale też będą pełnić rolę prowadzących i mentorów. Zgodnie z wymogami formatu będą to eksperci związani z modą i modelingiem. Będą to: projektantka Ewa Minge, fotograf Emil Biliński, modelka plus size i blogerka Ewa Zakrzewska oraz model i bloger Rafał Maślak.

Dla Polsatu show produkuje firma Rochstar.

 

Komentarze

  • 1831
    #1 Staszek dnia 12-08-2017 15:29
    Bardzo trudne pasmo, gdzie zarówno na TVN i TVP2 jest duża konkurencja.
  • 1123
    #2 Logan dnia 13-08-2017 09:30
    Każdy dzień i pora są konkurencyjne. Jakby stacje nie ryzykowały, to byśmy mieli od poniedziałku do piątku na Polsacie w prime time paradokumenty, a na TVP M jak Miłość

Dodaj komentarz

Twój komentarz pojawi się na stronie, po sprawdzeniu go przez moderatorów.