Sierpniowe premiery CI Polsat

MN 06/08/2017
Sierpniowe premiery CI Polsat
 Sierpniową nowością kanału CI Polsat jest cykl „Nocny patrol”. Stacja pokaże też drugi sezon „Polowania na Hitlera”, 20. serię „48 godzin” oraz trzecią „60 dni w więzieniu”.

„Nocny patrol”, wtorki o 22:00
Każdej nocy tysiące policjantów patroluje ulice miast i miasteczek Ameryki. Sześć kamer w piątkowy wieczór towarzyszy funkcjonariuszom prawa w ich pracy.„Polowanie na Hitlera”, seria druga, piątki od 25 sierpnia o 22:00
Bob Baer i John Cencich powracają z nowymi ekspertami i gadżetami, by wnikliwie zbadać hipotezę o ewentualnej ucieczce Hitlera. W Berlinie Lenny DePaul i Sascha Keil odkrywają nieznane piąte wyjście z bunkra Führera. Stara sprawa, którą przez ponad 70 lat trzymano w tajemnicy, powoduje, że międzynarodowy zespół światowej sławy badaczy rusza do akcji, by udzielić ostatecznej odpowiedzi na pytanie, czy Adolf Hitler przeżył II wojnę światową.

„48 godzin”, seria dwudziesta, poniedziałki o 21:00
W medycynie nazywają to kluczową godziną. W śledztwie kryminalnym pierwszymi dwiema dobami. Każdy detektyw potwierdzi, że jeśli w tym czasie policja nie wpadnie na trop podejrzanego, szanse na schwytanie go spadają o połowę. „48 godzin" to reality show, którego konwencja przywodzi na myśl dramat telewizyjny. Obserwujemy pracę śledczych z wydziału zabójstw w czasie wspomnianych kluczowych 48 godzin.

„60 dni w więzieniu”, seria trzecia, wtorki o 23:00
W serialu śledzimy losy niewinnych uczestników, którzy poznają od środka niebezpieczne środowisko więzienia w Atlancie. Dyrekcja więzienia chce odkryć problemy, z jakimi boryka się placówka i dowiedzieć się, co naprawdę dzieje się za kratkami. W odpowiedzi na niedawne afery korupcyjne, do jakich doszło w więzieniu, opracowano program, w ramach którego siedmioro uczestników spędzi wśród osadzonych 60 dni, nie zdradzając swojej tajemnicy ani strażnikom, ani współwięźniom, ani personelowi.

Komentarze

Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Twój komentarz pojawi się na stronie, po sprawdzeniu go przez moderatorów.