Kultowa telenowela „Esmeralda” jesienią w Czwórce

MN 04/08/2017
Kultowa telenowela „Esmeralda” jesienią w Czwórce
 Wielki hit, który przed laty z zapartym tchem oglądały miliony telewidzów na całym świecie, znów zagości na polskich ekranach. „Esmeraldę” – uznawaną za jeden z najpopularniejszych latynoskich seriali wszech czasów – po 20 latach od jej światowej premiery przypomni jesienią Czwórka.

Pełna romantyzmu, namiętności i dramatycznych zwrotów akcji historia pięknej niewidomej dziewczyny i jej wielkiej miłości szturmem zdobywała widownię w kolejnych krajach, a z odtwórców głównych ról – Leticii Calderón i Fernanda Colungi – uczyniła supergwiazdy, uwielbiane i niezwykle gorąco przyjmowane na całym świecie. Tak było również w Polsce, gdzie zapanował istny szał, którego apogeum nastąpiło podczas wizyty Leticii Calderón w naszym kraju w 1999 roku, kiedy to rozentuzjazmowanym tłumom ściągającym na spotkania z aktorką zdarzało się tratować wszystko co stało im na drodze, ze sceną na której miała pojawić się gwiazda włącznie...

Czy „Esmeralda" podbije serca kolejnych pokoleń polskich widzów? Przekonamy się jesienią, ale z całą pewnością powrót serialu będzie prawdziwą gratką dla ogromnej rzeszy dawnych fanów.

Komentarze

Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Twój komentarz pojawi się na stronie, po sprawdzeniu go przez moderatorów.