Wielkie zmiany w „The Brain”. Nowy juror

RT 20/07/2017
Wielkie zmiany w „The Brain”. Nowy juror
 Druga edycja show „The Brain. Genialny Umysł” przyniesie zmiany w składzie jury. Z informacji, do których dotarł portal tvpolsat.info wynika, że jesienią w programie nie zobaczymy już Mariusza Pudzianowskiego. Kto go zastąpi?

Telewizja Polsat i Endemol Shine Polska, producent show, zdecydowały się na zmiany w składzie sędziowskim. Razem z Anitą Sokołowską, Cezarym Żakiem i ekspertem dr Mateuszem Golą uczestników będzie oceniała nowa osoba, znana szerokiemu gronu widzów. Jej nazwisko zostanie ujawnione wkrótce. Trwają już zdjęcia do drugiego sezonu. Nagrano kilka odcinków z udziałem nowego jurora. Gospodarzem show pozostał Jerzy Mielewski, a z uczestnikami w ich domach nadal rozmawia Agnieszka Sienkiewicz.

„The Brain. Genialny Umysł” to program, którego bohaterami są zwykli ludzie: dorośli i dzieci, ale ich zdolności umysłowe wykraczają poza wszelkie wyobrażalne standardy. Uczestnicy charakteryzują się wyjątkową pamięcią, wybitnym talentem matematycznym, czy ponadprzeciętnie rozwiniętymi zmysłami smaku i dotyku, często w połączeniu z innymi umiejętnościami, np. wykorzystaniem siły mięśni. Pierwsza edycja liczyła osiem odcinków, a pokazywano ją wiosną, we wtorki o 20:05 w Polsacie.
 

Komentarze

 • 1831
  #1 Staszek dnia 20-07-2017 12:54
  Dobra zmiana. Pudzian nie pasował do tego programu
 • 415
  #2 pioge7 dnia 20-07-2017 13:21
  Tytuł mówi o wielkich zmianach, a tu zwykła zmiana jednego jurora... gdzie pozostałe ZMIANY?
 • 1
  #3 MN dnia 20-07-2017 13:28
  Dla Ciebie może niewielkie, dla innych wielkie. Poczekaj z oceną do kolejnego artykułu.

Dodaj komentarz

Twój komentarz pojawi się na stronie, po sprawdzeniu go przez moderatorów.