Grupa Polsat partnerem Sceny Kulturalnej

MN 17/07/2017
Grupa Polsat partnerem Sceny Kulturalnej
 Cyfrowy Polsat i Plus po raz drugi wspierają Scenę Kulturalną, projekt kulturalny na polskim wybrzeżu. W sześciu nadmorskich miastach Polski operatorzy zapewniają uczestnikom wydarzenia m.in. bezpłatną strefę Wi-Fi, strefę chilloutu oraz boiska do siatkówki. Partnerami medialnymi Sceny Kulturalnej są Telewizja Polsat i Polsat News.

Scena Kulturalna koncentruje się na promowaniu kultury i rozrywki, przy czym jej podstawowym założeniem jest podążanie za turystami w sezonie letnim. W tym roku profesjonalne namioty kinowo-teatralne postawione zostały w sześciu topowych nadmorskich miejscowościach: Łebie, Karwii, Jastrzębiej Górze, Władysławowie, Jastarni oraz Juracie. Codziennie, 7 dni w tygodniu, przez cały okres wakacji, od godz. 10: do 22:00 odbywają się różnego rodzaju wydarzenia, a ofertę wzbogacają działające 12 godzin dziennie kawiarnie oraz księgarnie wakacyjne.

W ramach udziału w projekcie, Cyfrowy Polsat i Plus zapewniają gościom Sceny Kulturalnej: bezpłatną strefę Wi-Fi, dzięki której plażowicze będą mogli korzystać z Internetu LTE Plus, strefę Plusa i Cyfrowego Polsatu z możliwością skorzystania z porad profesjonalnego Doradcy Klienta, strefę technologiczną, w której w ramach współpracy z firmą Samsung prezentowane będą m.in. okulary Gear VR oraz telefon Galaxy S8, strefę komfortu z wygodnymi leżakami i boiska do gry w piłkę siatkową (w miejscowościach: Jurata, Jastarnia, Łeba i Karwia).

Wśród atrakcji przygotowanych przez tegoroczną Scenę Kulturalną znalazły się najnowsze filmy z aktualnej ramówki kinowej: „Spider-Man: Homecoming”, „Gru, Dru i Minionki”, „Volta” oraz występy na żywo m.in. Piotra Bałtroczyka, Sławomira, Agnieszki Rylik, Kabaretu Moralnego Niepokoju, Paranienormalnych, Michała Szpaka, Ryszarda Rynkowskiego, a także wiele innych atrakcji.


Komentarze

Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Twój komentarz pojawi się na stronie, po sprawdzeniu go przez moderatorów.