Jubileusz „Naszego nowego domu” jesienią w Polsacie
16/07/2017Autor: MN
Jubileusz „Naszego nowego domu” jesienią w Polsacie
Jesienna edycja „Naszego nowego domu” będzie wyjątkowa. W dziewiątym sezonie programu zobaczymy jubileuszowy odcinek. Ekipa Katarzyny Dowbor wyremontuje setny dom. Jubileuszowy remont zostanie przeprowadzony w Wągrowcu.

100 odcinków to aż 500 dni ciężkiej pracy na budowie, 100 wyremontowanych domów i mieszkań oraz 4 lata emisji na antenie Telewizji Polsat. Jesienią ekipa „Naszego nowego domu” będzie nie tylko w Wągrowcu (województwo wielkopolskie), ale też m.in. w Napiwodzie (woj. warmińsko-mazurskie), Raciszynie (woj. łódzkie) i Sławutówku (woj. pomorskie). Architektami w programie są: Martyna Kupczyk i Maciej Pertkiewicz, a kierownikami budowy – Artur Witkowski oraz Wiesław Nowobilski.

„Nasz nowy dom” na zlecenie Telewizji Polsat produkuje firma Constantin Entertainment. W programie ekipa ma 5 dni na wyremontowanie domu lub mieszkania potrzebującej pomocy rodziny.
Tagi: #polsat #nasz nowy dom #katarzyna dowbor #martyna kupczyk #maciej pertkiewicz #artur witkowski #wiesław nowobilski #jesień #jesień 2017 

Komentarze przez FacebookaKomentarze

  • 3537
    #1 Liverpool802 dnia 16-07-2017 15:22
    Napiwoda to pare km od Nidzicy w której mieszkam wiec fajnie że i w mojej okolicy Polsat polepsza komuś standard życia icon_smile

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
Sponsor

Ankieta

Czy Cyfrowy Polsat powinien usunąć kanały VOD?

Tak

Nie

Nie mam zdania

Kalendarium

30 lipca
• Festiwal Kabaretu w Koszalinie (retransmisja w Polsacie)

Newsletter tvpolsat.info

Bądź na bieżąco i dowiaduj się pierwszy o najważniejszych informacjach ze świata Cyfrowego Polsatu i Telewizji Polsat.

Partnerzy