Wysoka oglądalność Disco Hit Festival Kobylnica i Przebojowego Lata
10/07/2017Autorzy: MN, Kamil Winnicki / tvpolsat.info (foto)
Wysoka oglądalność Disco Hit Festival Kobylnica i Przebojowego Lata
W miniony weekend Telewizja Polsat pokazała dwa koncerty. Obydwa zanotowały świetne wyniki, a stacja z: 10% udziałami w rynku w grupie 4+ oraz 11,2% w grupie 16-49 wyprzedziła konkurencję i została liderem weekendu.

Według danych Nielsen Audience Measurement, w piątkowy wieczór ponad 2,2 mln widzów bawiło się wraz z wiernymi fanami muzyki tanecznej w Kobylnicy. Transmisja koncertu na antenach Telewizji Polsat oraz Disco Polo Music przyciągnęła przed telewizory co piątego oglądającego. Obie stacje zgromadziły udziały w rynku na poziomie 18,3% wśród wszystkich badanych oraz 21,3% w grupie komercyjnej. Disco Hit Festival był najchętniej oglądaną pozycją programową w tym paśmie.

Z kolei Przebojowe Lato Radia Zet i Polsatu oglądało w niedzielny wieczór prawie 1,8 mln widzów. Polsat zanotował 14-procentowe – wśród wszystkich oglądających i 16-procentowe – w grupie komercyjnej udziały w rynku, co podobnie jak w piątkowy wieczór, pozwoliło mu uzyskać pozycję lidera pasma.
Tagi: #polsat #disco polo music #przebojowe lato #disco hit festival #kobylnica #kołobrzeg #radio zet #disco polo #oglądalność 

Komentarze przez FacebookaKomentarze

  • 4219
    #1 biznes dnia 10-07-2017 14:02
    brawo oby tak dalej

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
Sponsor

Ankieta

Czy Cyfrowy Polsat powinien usunąć kanały VOD?

Tak

Nie

Nie mam zdania

Kalendarium

30 lipca
• Festiwal Kabaretu w Koszalinie (retransmisja w Polsacie)

Newsletter tvpolsat.info

Bądź na bieżąco i dowiaduj się pierwszy o najważniejszych informacjach ze świata Cyfrowego Polsatu i Telewizji Polsat.

Partnerzy