Ibisz twarzą Invest-Banku (film)

MN 14/11/2007
Plus Bank
 Krzysztof Ibisz, popularny prezenter Polsatu został twarzą powiązanego z Zygmuntem Solorzem-Ĺťakiem Invest-Banku. Firma planuje wykorzystanie wizerunku Ibisza w akcjach promocyjnych prowadzonych zarówno w mediach tradycyjnych jak i elektronicznych.

Kampanię rozpocznie emisja billboardów sponsorskich na antenie słonecznej telewizji, a także tzw. mały outdoor na witrynach oddziałów Banku. Z komunikatu wydanego przez firmę wynika, że Invest-Bank wykorzysta nie tylko wizerunek zewnętrzny prezentera, ale również jego styl i sposób bycia. Krzysztof Ibisz znany jest z promocji zdrowego trybu życia. Jest abstynentem oraz aktywnie uprawia sporty (biegi, nurkowanie). Bank planuje posłużyć się tym stylem w komunikacji marketingowej.


Krzysztof Ibisz reklamuje Invest-Bank.


Spółka w komunikacie prasowym informuje również, że większość cech emocjonalnych Krzysztofa Ibisza (jego pogoda ducha, ciepły, serdeczny i życzliwy sposób bycia) jest tożsamych z cechami wizerunkowymi budowanymi przez Invest-Bank (profesjonalizm, zaufanie, bycie lubianym przez Klientów, przyjazny i ciepły klimat). Celem akcji promocyjnej mają być efekty wizerunkowe, a także sprzedażowe dotyczące całego wachlarza produktów Dla Ciebie i Dla Firm.

Warto dodać, że Ibisz jest również twarzą kampanii reklamowej Ariva Ice Tea, która od kilku dni trwa pod hasłem Natura Twoim Zdrowiem. Prezentera zobaczyć można w kilkusekundowych billboardach sponsorskich.Gwiazda Polsatu twarzą kampanii Ariva Ice Tea.

Komentarze

Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Twój komentarz pojawi się na stronie, po sprawdzeniu go przez moderatorów.