Koniec „Pociągu do polityki”. Beata Lubecka gościem ostatniego odcinka

MN 16/06/2017
Koniec „Pociągu do polityki”. Beata Lubecka gościem ostatniego odcinka
 Polsat News 2 kończy produkcję programu „Pociąg do polityki”, który pokazywał też Polsat News. Ostatnie wydanie zostanie pokazane w najbliższą niedzielę o 17:30 w Polsat News 2. Specjalnym gościem odcinka będzie Beata Lubecka.

Red. Lubecka prowadziła „Pociąg do polityki” do połowy stycznia 2017 roku. Zrezygnowała z dalszego udziału w tym projekcie, bo została gospodynią „Gościa Wydarzeń”. W roli prowadzącej „Pociąg do polityki” zastąpiła ją Dominika Długosz.

W ostatnim odcinku programu, który będzie stanowił podsumowanie formatu, gościem Dominiki Długosz będzie pierwsza prowadząca – Beata Lubecka. Emisja ostatniego „Pociągu do polityki” w niedzielę o 17:30 w Polsat News 2.
„Pociąg do polityki” zadebiutował na antenie Polsat News 2 7 września 2014 roku. W programie goszczono znanych polityków. Studiem był pociąg, czyli miejsce, jak mało które nadające się do rozmów o życiu. Bo tak jak w życiu – jadąc z kimś nieznajomym w jednym przedziale można mu powiedzieć nawet więcej niż najbliższym przyjaciołom. Za „Pociąg do polityki” Beata Lubecka została nominowana do nagrody Radia ZET im. Andrzeja Woyciechowskiego.


Komentarze

  • 470
    #1 filczyk dnia 16-06-2017 14:48
    To będzie ciekawy odcinek! Swoją drogą, po pierwszym tweecie prowadzącej na ten temat sądziłem, że to koniec tego sezonu i we wrześniu wracamy. Szkoda... icon_cry

Dodaj komentarz

Twój komentarz pojawi się na stronie, po sprawdzeniu go przez moderatorów.